خبر ورزشی

خداحافظی اکرم خدابنده کاپیتان تیم ملی تکواندو بانوان +عکس

خداحافظی اکرم خدابنده کاپیتان تیم تکواندوی کشورمان که در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته شده است.

خداحافظی اکرم خدابنده

خداحافظی اکرم خدابنده

اکرم خدابنده از تیم ملی کنار گیری و خداحافظی کرد. اکرم خدابنده با اشتراک متنی به طور رسمی از تیم ملی خداحافظی کرد به نظر می رسد او تصمیم دارد به خارج از کشور برود.

ممکن است با مهارجت تغییر تابعیت بدهد باید در آینده دید که او می خواهد چه تصمیمی بگیرد.

خداحافظی اکرم خدابنده
اکرم خدابنده سالهاست کاپیتان تیم ملی تکواندو بانوان کشور بوده است و در وزن مثبت ۷۳ کیلوگرم مشغول فعالیت داشت .بیشتر از ۱۲ سال است که در تیم ملی تکواندوی بانوان کشورمان عضویت دارد و در کارنامه ورزشی خود مدال طلای قهرمانی دانشجویان جهان و مسابقات ارتش جهان را دارد در مسابقات آسیایی که در سال ۲۰۱۴ برگزار شد مقام دوم و مدال نقره را کسب کرده است.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

خداحافظی ناگهانی پریناز حاجیلو ملی‌پوش تنیس روی میز

بیوگرافی داوود عابدی مجری و خبرنگار شبکه خبر و همسرش

فیلم خداحافظی کیمیا گیلانی مجری تلویزیون برای مرگ کیان پیرفلک

او در صفحه اینستاگرامش متن منتشر می‌کند که چنین نوشته است بعد از ۱۲ سال که عضو تیم ملی تکواندو کشور بودند این بار می خواهم به حرمت قلب های غمگین مردم در این روزهای سرد و سخت استخوان سوز با قلبی پر از درد تیم ملی

خداحافظی اکرم خدابنده

ایران خداحافظی کنم و این را مینویسم به نام تکواندو و به نام ریاضت هایش سختی‌هایش مدال هایش فریاد خاموش خودم را بانگ میزنم خداحافظ عشق من و با تمام وجود و چشمانی پر از اشک تو را فریاد و خداحافظی می کنم و تو را به آغوش بی رحم و با رحم سرنوشت میسپارم.

خداحافظی اکرم خدابنده

همچنین مربی تیم ملی تکواندو بانوان کشور خانم ندا زارع با منتشر کردن پست در فضای مجازی از تیم ملی کشور کناره می گیرد.او در سال ۱۳۹۸ با اعلام کمیته فنی در دهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا به عنوان بهترین مربی انتخاب شد.او همچنین در صفحه مجازی خودش چنین می‌نویسد که پس از سال‌ها تلاش و زحمت در راستای پرورش استعدادهای دختران سرزمینم در این مقطع به علت عدم وجود شرایط مناسب برای همکاری در تیم ملی تکواندو کنارگیری خود را اعلام می کنم.

خداحافظی اکرم خدابنده

این تصمیمم را به اتمام مسابقات جهانی موکول کردم تا هیچ گونه لطمه‌ای به بازیکنان و ملی‌پوشان تیم وارد نشود و در این مدت با تمام وجودم در خدمت تیم ملی و بازیکنان خواهم بود اجازه نخواهم داد که این تصمیم من کوچکترین آسیبی به ایفای وظیفه ما به عنوان مربی وارد سازد.

خداحافظی اکرم خدابنده

البته هنوز مشخص نشده است که تصمیم خانم ندا زارع مانند خدابنده به اتفاقات و حوادث این روزهای کشور ربط دارد یا اینکه اختلافات میان او و سرمربی تیم ملی و یا اینکه اختلافاتی با فدراسیون داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا