اخبار سینما

کشف حجاب خزر معصومی بازیگر در اینستاگرام عکس بی حجاب

خزر معصومی یکی از بازیگران سابق سینما و تلویزیون با منتشر کردن تصویری از خود خبر از کشف حجابش می دهد.

خزر معصومی بازیگر کشف حجابش را علنی کرد

کشف حجاب خزر معصومی

خزر معصومی با سابقه بازی در نقش ارغوان در فیلمی به نام به رنگ ارغوان کار به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا وارد عرصه بازیگری میشود و ۴۱ سال سن دارد بعد از به رنگ ارغوان در فیلم باغ های کندلوس کاری به کارگردانی ایرج کریمی حضور داشته است.

خزر معصومی بازیگر کشف حجابش را علنی کرد

همچنین در یکی از سریال های تلویزیونی به نام یک مشت پر عقاب در سال ۸۶ حضور داشت و این سریال آخرین حضور در زمینه بازیگری بوده است.حالا با منتشر کردن تصاویری از خودش کشف حجابش را علنی کرده است.

حمایت نگار جواهریان همسر رامبد جوان از کشف حجاب ترانه علیدوستی

فیلم کشف حجاب ترانه علیدوستی بازیگر لو رفت + برای خانه ام میجگنم

عکس و تصاویر جدید کشف حجاب دنیا مدنی را ببینید

کیهان نوشت : تعدادی از بازیگران درجه سه سینما که برخی از آنها اصلا در حد بازیگری در تلویزیون نیستند، اعلام کردند که به خاطر انتقادات صداوسیما از سلبریتی‌ها دیگر در سریال‌های تلویزیونی نقش‌آفرینی نخواهند کرد. اظهارنظرهای غیرحرفه‌ای و دور از تخصص برخی از چهره‌های مشهور هنری و ورزشی طی سال‌های اخیر آنها را آماج انتقادات فراوانی قرار داده است. تأثیرگذاری منفی بسیاری از به اصطلاح سلبریتی‌ها در منحرف‌سازی افکار عمومی در بزنگاه‌های سیاسی، باعث شده تا بسیاری از کارشناسان سیاسی و رسانه‌ای، این جماعت اغلب شکم‌سیر و پرادعا را خطری برای افکار عمومی قلمداد کنند. به همین دلیل هم اخیرا در برنامه‌های صداوسیما انتقاداتی به این افراد وارد شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا