معرفی فیلم و سریال

داستان سریال پوست شیر چیست سیر تا پیاز داستان

داستان سریال پوست شیر چیست سیر تا پیاز داستان

داستان سریال پوست شیر چیست

داستان سریال پوست شیر از قسمتی آغاز میشود که نعیم با بازی هادی حجازی فر پس از 115 سال حیس از زندان آزاد میشود و برای جبران فرصت های از دست رفته به سراغ همسر و دخترش می رود بعد از اینکه دخترش را میبیند تصمیم میگیرند برای تفریح به شمال بروند اما در راه بازگشت به نعیم و دخترش حمله میشود و به دخترش تجاوز و به قتل میرسانند نعیم با اتفاقات ناگهانی زندگی اش برمی گردد و با مشکلات جدیدی مواجه می شود.

مشکلاتی که نعیم و پلیسی به نام محب با بازی شهاب حسینی بازی می‌کردند، موضوع مشترکی دارند. این مشکلات از آنجا شروع می شود که نعیم پس از بازگشت از سفر با دخترش به طرز عجیبی بیهوش می شود و در همان زمان دخترش توسط غریبه ها به طرز وحشیانه ای به قتل می رسد.

بیشتر بخوانید بازیگر نقش رضا پروانه در سریال پوست شیر

قتلی که نعیم و دوستانش را به ماجراجویی های عجیبی می کشاند تا خون ساحل دختر نعیم را جستجو کنند و قاتلان او را پیدا کنند.

بازیگران سریال پوست شیر

سریال پوست شیر با بازی درخشان هادی حجازی فر و شهاب حسینی، ساختهٔ دو برادر افغان است. دو برادر با نام‌های جمشید و نوید محمودی که در کارنامه فعالیت‌شان فیلم‌هایی همچون؛ چند متر مربع عشق و رفتن را ساخته‌ و توانسته‌اند تحسین مخاطب را برانگیزانند. دانلود قسمت ۳ فصل دوم سریال پوست شیر نیز اکنون در دسترس است. از جمله بازیگران مطرح این سریال؛ شهاب حسینی، هادی حجازی‌فر، پانته‌آ بهرام، مهرداد صدیقیان، پردیس احمدیه، علیرضا کمالی، علی اوسیوند، بهرام ابراهیمی، آناهیتا افشار، ژیلا شاهی، بابک کریمی، بهزاد خلج و علیرضا استادی هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا