دانلود فیلم و سریال

دانلود سریال سقوط قسمت 3 و قسمت سوم سریال سقوط

دانلود سریال سقوط قسمت 3 و قسمت سوم سریال سقوط

در این مطلب میتوانید قسمت ۳ سریال سقوط را دانلود کنید این سریال درباره ژاکان و آیسان بوده که با یکدیگر به ترکیه میروند و سرنوشت شان با داعش گره میخورد.

دانلود سریال سقوط قسمت 3

لینک دانلود با کیفیت های مختلف

سریال «سقوط» به کارگردانی سجاد پهلوان زاده از ۲۴ آذرماه پخش اولین قسمت خود را آغاز کرد که پیگیری های ساترا نشان می دهد این سریال که این روزها درگیر مسائل مختلفی شده است، همچنان مجوز ندارد.

نام سریال سقوط برای اولین بار پس از حواشی حمید فرخ نژاد بر سر زبان ها افتاد. این اثر امنیتی که آخرین بازی فرخ نژاد در شبکه تلویزیونی خانگی است، هنوز موفق به اخذ مجوز از ساترا نشده است و نکاتی درباره آن وجود دارد.

داستان سریال «سقوط» در دو نقطه ایران و عراق می گذرد و به همین دلیل فیلمبرداری در ایران و عراق انجام شده است. بیشتر فیلم های ایرانی در استان کردستان و بیشتر فیلم های عراقی در استان موصل گرفته شده است.

آیسان در این سریال به پیشنهاد همسرش جاکان برای ماه عسل به ترکیه سفر می کند. اما حقیقت این سفر چیز دیگری است. این سریال روایتی متفاوت از داعش و حضور این گروه تروریستی در منطقه را ترسیم می کند. در این سریال برای اولین بار در شبکه تلویزیونی خانگی صحنه های جنگی پرهزینه و آتش زا پخش می شود.

داستان و روایت فیلم «سقوط» مشخصاً متاثر از فیلم «شبی که ماه کامل بود» ساخته نرگس آبیار است. بررسی آیتم ها و شخصیت ها نشان می دهد که قسمت اول این سریال مو با مو از روی این فیلم معروف کپی شده است.

بررسی قسمت اول این مجموعه در تحلیل نهایی نشان می دهد که این اثر کپی شده از فیلم اصلی «شب ماه کامل» ساخته نرگس آبیار است. فیلمی که برگزیده جشنواره فیلم فجر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا