دانلود فیلم و سریال

دانلود سریال گیلدخت قسمت 20 | سریال گیل دخت قسمت بیستم ۲۰

دانلود سریال گیلدخت قسمت 20 | سریال گیل دخت قسمت بیستم ۲۰

سریال گیلدخت قسمت 20 را در این صفحه دانلود کنید دانلود قسمتم بیستم سریال گیلدخت یکی از سریالهای جذاب تلویزیونی است که درباره داستان عاشقانه دختر و پسری میپردازد که دچار چالش های یادی میشوند اسماعیل عاشق گلنار بوده اما پدر گلنار به این ازدواج تن نمیدهد.

دانلود سریال گیلدخت قسمت 20

دانلود با کیفیت 1080

دانلود با کیفیت 720

دانلود با کیفیت 480

آنچه در سینمای ایران به ویژه در فضای شبکه های تلویزیونی خانگی و بسترهای اینترنتی می گذرد، کاملاً با تجربیات جهانی همخوانی دارد. در ایران تولید سریال های تاریخی چه در تلویزیون و چه در شبکه خانگی با استقبال خوبی مواجه شده است. همانطور که بسیاری از منتقدان و کارشناسان با تماشای مکرر «مختارنامه» و برخی آثار تاریخی دیگر این نکته را مطرح می کنند، صداوسیما باید به فکر خلق آثار ماندگار و تاریخی باشد که طرفداران زیادی دارد.

میترا رفیع بازیگر سریال «بی همگان» روز گذشته در برنامه «سینماچی» رادیو جوان درباره بازی در سریال گیلدخت و نظرات مردم درباره این سریال گفت: مهربانی مردم بیش از حد انتظارم بود و خدا را شکر می کنم که داستان و شخصیت الناز دغدغه آنها بوده است. در این فضای اجتماعی آتشین و نبود فضای مجازی همیشه در دسترس، توقعم برای بازخورد بسیار کم بود، اما بازخوردهای بسیار خوبی گرفتم.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به شرایط اخیر این شرکت ممکن است “بایگان” دیده نشود یا نظرات منفی دریافت کند، افزود: وقتی شرایط شرکت هر کشوری بنا به دلایلی ملتهب است و جوانان در این التهاب دخیل هستند، زیرا مخاطبان اصلی رسانه ها جوانان زیادی هستند، هر تولیدی یک تیغ دولبه خواهد بود. برنامه نویسی، تئاتر و غیره فرقی نمی کند.

مردم با علاقه و اشتیاق بیشتری مجموعه های تاریخی را دنبال می کنند. البته نحوه پرداختن به داستان ها و نحوه تصویرسازی در زمان مطلوب تاریخی در استقبال از این مجموعه ها تاثیر تعیین کننده دارد. داستان اصلی بر اساس این 4 قسمت، داستان تکراری عشق یک پسر فقیر به یک دختر ثروتمند و قدرتمند است. این فیلمساز دوران تاریخی قاجار را برای روایت عشق خود انتخاب کرد، همان موضوعی که کارگردانان سابقی چون سعید نیکپور و علی حاتمی بارها در سریال های نمایش خانگی و در دهه های گذشته به آن پرداخته اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا