دانلود فیلم و سریال

دانلود قسمت سوم جوکر ۳ (قسمت ۳ فصل دوم جوکر)

دانلود قسمت سوم جوکر ۳ (قسمت ۳ فصل دوم جوکر) با کیفیت عالی را در لردخت ببینید.

سریال «جوکر» جدید ترین سریال شبکه نمایش خانگی اسـت. پخش این برنامه واقع‌نما یا رئالیتی شو محصول فیلیمو از 6 آذر 1400 شروع شده اسـت. سریال «جوکر» با توجه بـه حال و هوای متفاوت و حضور چهره‌هاي‌ محبوب سینما و تلویزیون توانست فراتر از حد انتظارات ظاهر شود و بـه شدت نیز مورد توجه مخاطبان قرار گیرد.

دانلود قسمت 3 جوکر 3 با لینک مستقیم

 

علیخانی درباره پروسه تولید جوکر گفت: «قبل از اینکه پروژه راه بیوفتد، با حضور بچه‌های تئاتر و استندآپ کمدین، چهار تا ضبط گرفتیم. اولی خوب از آب در نیامد و واقعا ترسیدم. با خودم گفتم نمی‌شود. در یک مقاطعی نا امیدترین بودم. می‌گفتم نمی‌شود و نمی‌گیرد و مسخره‌مان می‌کنند.»

دانلود قسمت سوم جوکر ۳ (قسمت ۳ فصل دوم جوکر)

او در ادامه گفت: «برای دومین بار یک سری بچه‌های تئاتری جدی‌تر آمدند کمکمان کردند. بعد از ضبط سوم، حس کردم ده پانزده درصد داریم به هدف نزدیک می‌شویم و آنوقت تازه با سیامک وارد گفت‌وگو شدم. سیامک که آمد ضبط صفرمان با سیامک و بچه‌های تئاتر و استندآپ کمدین گرفتیم. گفتم اگه بیست سی درصد خود برنامه جذاب باشد با حضور شماها و خلاقیت و خوشمزگی‌تان و همراهی بچه‌های نویسنده‌ و … کار خوب از آب درمی‌آید و بالاخره هم شد.»

بیوگرافی محمد حسین حسینی بازیگر. علاوه‌بر «ماه عسل» که انصافا در دورانی، خوب کار می‌کرد و لحظات قبل از افطار مردم در ماه مبارک را رنگ می‌بخشید، برنامه «عصر جدید»
هم با وجود برخی اشکالات اما به هر حال توانست جایگاه قابل توجهی، حداقل از نظر جذب مخاطب و جلب توجه جامعه بیابد. احسان علیخانی به‌رغم این کارنامه تلویزیونی، اما یکی از فاجعه‌ترین محصولات شبکه نمایش خانگی را ساخته است؛ «جوکر» پایانِ ماه عسل علیخانی در تولید است و تصویر مهوع عصر جدید فعالیت اوست. برنامه‌ای که در آن، شرکت‌کنندگانی با هم مسابقه می‌دهند که دیرتر بخندند اما گویی مسابقه می‌دهند که کدام یک زودتر حال مخاطب را به هم بزنند. جوکرِ احسان علیخانی، یک بی‌فرهنگی محض و تازه‌به دوران‌رسیدگی تام است!

آماده هستیم فصل جدید جوکر با حضور بانوان را شروع کنیم اگر کمی چارچوب ها بازتر شود و اجازه این کار به ما داده شود.

صحبت‌های احسان علیخانی برای حضور بانوان در جوکر در همان زمان هم خبرساز شد. اما با گذشت زمان، دوباره وایرال شدن صحبت‌های احسان علیخانی می‌تواند خبر از ساخت فصل جدید جوکر بانوان باشد؟

فصل جدید جوکر احسان علیخانی با حضور بانوان
فصل تازه جوکر احسان علیخانی با حضور بانوان

واگذاری نظارت بر شبکه نمایش خانگی به صداوسیما خبر جنجالی این روزهای سینما و تلویزیون است. این خبر آنقدر جنجالی بود که صدای اعتراض فریدون جیرانی به نظارت صدا و سیما بر شبکه نمایش خانگی را درآورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا