اخبار موسیقی

دانلود کامل آهنگ شادمهر عقیلی و مهستی ترید (هوش مصنوعی)

دانلود آهنگ تردید شادمهر عقیلی و مهستی (هوش مصنوعی) به صورت کامل در این صفحه آماده کرده ایم

با تموم یكدلی
تو بمون برای من
دودلی هامو ببخش
بگذر از خطای من
اگه تردید به عشق
خیمه زد تو باورم
اگه فكر رفتن تو
گذشته از سرم
اگه فكر رفتن تو
گذشته از سرم
تو دلیل بودنی
تویی اون اوج نیاز
روی قله دلت
واسه من خونه بساز

 

کمپانی‌های اپلیکیشن‌های پخش موسیقی مانند QQ، KuGou از هوش مصنوعی برای آنالیز الویت‌های شنوندگان استفاده می‌کنند و براساس آن و سلیقه شخصی این افراد، موسیقی‌های مورد علاقه‌شان را پیشنهاد می‌کنند. درحالی‌که امروزه کاربرد AI در موسیقی، برای پیشنهاد نزدیک‌ترین آهنگ مطابق با سلیقه شخصی افراد است، اما این احتمال قوی وجود دارد که در آینده صنعت پخش موزیک با استفاده از AI سعی در ارائه موزیک بایومتریک و فیزیولوژیکی با استفاده از پارامترهایی مانند اندازه‌گیری ضربان قلب، میزان سطح استرس، سیگنال‌های عصبی و غیره کند.

با استفاده از “موتورهای جستجو” مبتنی بر هوش مصنوعی، برنامه‌های پخش موسیقی تاریخچه موجود شنوندگان را تجزیه و تحلیل می‌کنند و آهنگ‌های جدید را توصیه می‌کنند.

آینده: در حالی که امروزه از هوش مصنوعی برای ارائه پیشنهادها استفاده می‌شود، به نظر من این امکان وجود دارد که صنعت پخش موسیقی ویژگی‌هایی را ارائه دهد که اصلی‌ترین حالات بدن مانند ضربان قلب، میزان استرس، میزان تنفس، حتی ممکن است سیگنال‌های عصبی دستگاه‌های پوشیدنی را بخواند. این ویژگی ممکن است موسیقی بیومتریک و مبتنی بر فیزیولوژی را ارائه دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا