خبر جدید

فیلم دختر علی دایی در کنسرت بی تی اس (BTS) جام جهانی 2022 لو رفت

علی دایی و دخترش کنسرت بی تی اس جام جهانی قطر ۲۰۲۲ را در افتتاحیه از دست میدهند.

دختر علی دایی (دنیز) در افتتاحیه جام جهانی 2022 کنسرت بی تی اس لو رفت

علی دایی و دخترش جام جهانی قطر ۲۰۲۲

طبق گزارشات رسیده شده علی دایی اسطوره تیم فوتبال ایران را منتشر کردن پستی در صفحه اینستاگرام خودش درخواست فیفا و فدراسیون فوتبال قطر را برای حضور حضور با خانواده اش در جام جهانی ۲۰۲۲ را رد می کند.علی دایی در پست اینستاگرامی با اشاره کردن به اتفاقات این روزهای کشور اشاره کرده و خوب نبودن حال دل بسیاری از مردم را دلیل رد این دعوت میداند.

علی دایی به مردم کشور چنین می‌گوید من دعوت رسمی فیفا را برای حاضر شدن در جام جهانی را رد کردم که بتوانم در کنار شما هم وطنانم باشم.فدراسیون فوتبال قطر به طور رسمی از علی دایی اسطوره فوتبال به همراه خانواده همسر و دخترانش دعوت کرد که در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ حضور پیدا کند اما با جواب رد علی دایی روبرو شدند.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

واکنش علی دایی در اقدام ملی پوشان تیم ساحلی جنجال به پا کرد

ماجرای سفر علی دایی و وریا غفوری به سقز برای مراسم چهلم مهسا امینی

پاسخ علی دایی در مورد مرگ اسرا پناهی به نماینده مجلس اردبیل + عکس

یکشنبه بیست و نهم آبان ماه مراسم افتتاحیه جام جهانی آغاز می‌شود افتتاحیه جام جهانی با اجرای خواننده گروه بی تی اس برپا می گردد نورا دختر علی دایی یکی از هواداران این گروه موسیقی کره ای می باشد حالا علی دایی بارد دعوت نمایش زیبا و جذاب کورد را به همراه نوررا از دست میدهد.

فیلم دختر علی دایی در کنسرت بی تی اس (BTS) جام جهانی 2022 لو رفت

نورا از علی دایی خواست که او را برای دیدن کنسرت بی تی اس به قطر ببرد تا بتواند کنسرت گروه بی تی اس را در مراسم افتتاحیه جام جهانی تماشا کند.متنی که علی دایی در پست اینستاگرامی اش نوشته است.

دختر علی دایی (دنیز) در افتتاحیه جام جهانی 2022 کنسرت بی تی اس لو رفت با درود و هم وطنان عزیز و بزرگوارم در این روزها که حال دل اکثر ما خوب نیست به دعوت رسمی فیفا و فدراسیون فوتبال قطر برای حضور در جام جهانی به همراه همسر و دختران هم جواب منفی دادند که کنارش مادر میهنم باشند و همدردی خودم را با تمام خانواده هایی که عزیزان خود را در این روش از دست دادن اعلام کند به امید روزهای روشن برای ایران و ایرانی علی دایی

دختر علی دایی (دنیز) در افتتاحیه جام جهانی 2022 کنسرت بی تی اس لو رفت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا