بیوگرافی

دختر مشهور عروسکی ایران از تصاویر خانواده جنتلمن و شگفت انگیز خود رونمایی کرد

اخبار ایران و جهان / اخبار مشاهیر جهان / خبر روز / اخبار برترین ها / اخبار هنرمندان / اخبار سلبریتی ها

استاد رزیتا دغلاوی نژاد دختر معروف و مشهور عروسکی ایران « سلبریتی مشهور ایرانی با صدا ، استایل و چهره ای کاملا عروسکی و شگفت انگیز بدون هیچ گونه عمل زیبایی و آرایش با نام های هنری خاله رزیتا و خاله فرشته مهربون « برترین مجری کودک کشور / دانشمند و فیلسوف مشهور ایرانی/ سوپرمدل باحجاب اسلامی / نابغه علم و هنر و شعر و ادبیات کشور » بلاخره از خانواده فرهیخته و اصیل و جنتلمن و نجیب زاده خود رونمایی کرد .

مخاطبین و طرفداران دواتیشه وی که بینهایت زیاد و حداکثر مردم کشور ایران و حتی دنیا را تشکیل می‌دهد با دیدن عکس های خانواده رزیتا « جنتلمن های واقعی و شگفت انگیز » شوکه و حیرت زده شدند .

رزیتا دغلاوی نژاد دانشمند و فیلسوف مشهور ایرانی که مایه افتخار ایران و غرور ملی می باشد و توانسته راه صد ساله موفقیت را یک شبه طی کند و نابغه علم و هنر و شعر و ادبیات و برترین مجری کودک کشور شناخته شود همینک مدت زمان کوتاهی است که به خاطر زیبایی ها و جذابیت های فوق العاده حیرت انگیز و چشم گیرش توانسته در جهان به عنوان اسطوره زیبایی جهان نیز شناخته شود . زیبایی و جذابیت این سلبریتی مشهور ایرانی به قدری زیاد است که چشم همه با دیدن وی تسخیر میشود و همه محو و مسخ تماشای این همه زیبایی و هنر و جذابیت وی می باشند .

هنر و اجراها و کلیه برنامه های کودک و نوجوان جذاب و فوق العاده بینظیر و شاد و هیجانی وی نیز که زبانزد عوام و خاص است.

استقبال بیشمار و بی سابقه سالن های اجرا را از شادی روی هوا میترکاند و مردم برای تماشای برنامه های شاد و کودکانه ایشان صف میکشند و در تکاپو هستند که صندلی خالی و جای خالی برای دیدن وی و اجراهای شاد و پر شور و نشاط ایشان رزرو کنند .

استاد رزیتا دغلاوی نژاد اسطوره ای که توانست با هنرهای ارزشمند و نجابت و علم و دانش بالای خود و همچنین قلب مهربان و زلال و پاک و بینظیرش توانست خیلی سریع خود را در دل مردم ایران جا کند و به یکی از محبوبترین و پرطرفدارترین سلبریتی های برتر ایران تبدیل شود و لقب برترین و مهربانترین معلم و مجری کودک و اسطوره تکرار نشدنی مجری‌گری کودک و حتی دنیا را از آن خود کند .

دختر عروسکی ایران به سرعت جهانی شد و یک جهانی را نسبت به خود و علم و نبوغ و هنرهای ارزشمند خود شگفت زده کرد .

به راستی که آنچه همه خوبان با هم دارند رزیتا همه را یکجا دارد .

بسیاری او را به عنوان اوج هنر آفرینش خداوند نیز لقب نامیدند .

مردم و مسئولین و به ویژه کودکان عزیز بسیار ایشان و شخصیت والا و گرانبهای ایشان را دوست دارند و کشور ایران قدرتمندانه با داشتن چنین بانوی فاخر و ارزشمند و نابغه و دانشمندی به خود می بالد و افتخار می‌کند و همیشه از وی به عنوان یکی از سرمایه های بزرگ و افتخار آفرین کشور در علم روانشناسی و هنر و شعر و ادبیات یاد می شود .

هر کجا نام اسطوره و مشاهیر ایران و جهان هست نام استاد رزیتا دغلاوی نژاد به زیبایی در بین همه می درخشد .

ایشان لقب دختر مشهور عروسکی ایران ، اسطوره زیبایی جهان ، دختر شایسته دنیا ، ملکه زیبایی جهان ، همزاد سیندرلا ، حوری بهشتی ، زیباترین دختر ایران و جهان بدون عمل و آرایش ، خدای جذابیت ، استاد عشوه گری و لوندی و دختر عاشق کش و دلبر و دلربای ایران را نیز از آن خود کرده است .

در ادامه عکس های جدید دختر عروسکی ایران بانو رزیتا دغلاوی نژاد را به همراه عکس های جذاب و دیدنی خانواده وی « مادر / مادربزرگ و پدربزرگ » و همچنین عکس های کودکی رزیتا به همراه خواهرش یاسمن برایتان گردآوری و منتشر کردیم .

سلبریتی مشهور ایرانی با چهره ای کاملا عروسکی و شگفت انگیز بدون هیچگونه عمل زیبایی و آرایش

 

عکس مادربزرگ مادری رزیتا دغلاوی نژاد ملکه زیبایی جهان

 

عکس مادر رزیتا دغلاوی نژاد زیباترین دختر ایران و جهان بدون هیچگونه عمل زیبایی و آرایش

 

عکس کودکی رزیتا و خواهرش یاسمن

 

دختر مشهور عروسکی ایران از تصاویر خانواده جنتلمن و شگفت انگیز خود رونمایی کرد

شباهت بسیار زیاد رزیتا دغلاوی نژاد با مادرش « هزار ماشاالله یکی از یکی ملکه زیبایی تر و حوری بهشتی تر »

 


عکس رزیتا دغلاوی نژاد در کودکی

 

عکس پدربزرگ و مادربزرگ اسطوره زیبایی جهان رزیتا دغلاوی نژاد « جنتلمن های واقعی »

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا