اخبار هنرمندان

دستگیری ترلان پروانه در ملأ عام صحت دارد؟ ازدواج و بیوگرافی

دستگیری ترلان پروانه در ملأ عام صحت دارد؟ ازدواج و بیوگرافی عکس به نقل از گزارش هایی که در مورد ترلان پروانه رسیده،ترلان پروانه گلویش را پرسینگ نکرده است ماجرای ازدواج ترلان با سعید عزت اللهی فوتبالیست و حواشی این بازیگر را در این صفحه مشاهده فرمایید.

دستگیری ترلان پروانه. ترلان پروانه در ملأ عام در فیلم میشود

دستگیری ترلان پروانه در ملأ عام صحت دارد؟

بازیگر جوان و خوش سیمای ایرانی که از دوران کودکی خود وارد رشته بازیگری شد ترلان پروانه که در فیلم های بسیار زیادی نقش آفرینی می کند حواشی بسیاری نیز دارد مدت قبل خبر ازدواج ترلان پروانه و سعید عزت اللهی که یک از فوتبالیست های کشورمان می باشد انتشار پیدا کرده بود.

دستگیری ترلان پروانه. ترلان پروانه در ملأ عام در فیلم میشود

 

سعید عزت الله در مورد ازدواج خود با ترلان پروانه و رابطه که با او داشته است صحبت های کلاس اول این ماجرا را تایید کردند اما در پی آن گفتند که دیگر با خانم ترلان پروانه در ارتباط نیستند و جدا شدند.

بیوگرافی

ترلان پروانه که در هجدهم تیرماه سال ۷۷ در شیراز به دنیا می‌آید فعالیت های خودش از دوران کودکی شروع می کنند.

دستگیری ترلان پروانه در ملأ عام صحت دارد؟ + بیوگرافی عکس

او در رشته گرافیک تحصیلات خود را به پایان می رساند ترلان پروانه یک برادر از خود بزرگتر دارد که اسم او عرفان میباشد مادرش خانم پریسا فروغی خانه دار می باشد که علاقه وافری به بازیگری داشته است پدر ترلان پروانه مهندس می باشد.

پیشنهاد میکنیم ببینید:

بیوگرافی آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون چه کسی است

عکسهای جنجالی فرشته حسینی در جشواره کن و ونیز

بیوگرافی ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی

الان پروانه در مورد کار و حرفه اش می گویند من در این زمینه بسیار پوشش کردم تا توانستم هنر بازیگری را یاد بگیرم از زبان بدن موسیقی فن بیان سوارکاری و بسیار کارهای دیگر که برای بازیگر شدن لازم است یاد بگیرید در کنار هم میشه خیلی خوب ادامه داده‌اند.

دستگیری ترلان پروانه. ترلان پروانه در ملأ عام در فیلم میشود

مصاحبه و گفتگو با ترلان

در مورد تغذیه خود می گوید که من از سبزیجات زیاد استفاده می کنم و سبزی مورد علاقه من کلم بروکلی میباشد در مورد آشپزی می گوید من آشپزی را دوست دارم کوچیک و هر وقت وقت داشته باشم آشپزی میکنه در زمان اوقات فراغتم فیلم میبینم و کتاب می خوانم در مورد ورزش مورد علاقه خود می گوید به بسکتبال علاقه دارم دوچرخه سواری را دوست دارم و همچنین اسب سواری

دستگیری ترلان پروانه در ملأ عام صحت دارد؟ + بیوگرافی عکس

الان پروانه ذکر می کند که من کلاس های باله در آب را آموخته و به اتمام رساندم و در مورد ورزش می گوید که بسیار دوست داشتنی و مفرح میباشد ولی نتوانستم این ورزش را ادامه دهند.

ماجرای ازدواج سعید عزت اللهی

از زمان جشنواره فیلم فجر و تماشای فیلم ترلان پروانه خبر ازدواج با سعید عزت اللهی منتشر شد و نظراتی که در صفحه اینستاگرام یکدیگر در مورد یک هم می گذاشتن جرقه رابطه آنها در ذهن مردم به وجود آمد و با حضور عزت اللهی در جشنواره تبدیل به یقین شد.

دستگیری ترلان پروانه در ملأ عام صحت دارد؟ + بیوگرافی عکس

اما سعید عزت اللهی در مورد این ماجرا صحبت می کند من ما بیشتر از یک ماه در ارتباط بودیم اما ایده آل من نبوده است و همچنین می گوید که هیچ وقت برای من مهم نبوده است نظرات سعید عزت اللهی در مورد ارتباط خودش با ترلان پروانه

دستگیری ترلان پروانه. ترلان پروانه در ملأ عام در فیلم میشود

حالا با منتشر شدن ویدیویی که در فضای مجازی از فرشاد احمدزاده و ترلان پروانه و پخش شده است که این ویدیو نشان دهنده ارتباط نزدیک این دو نفر با هم می شود حالا سوالی که در ذهن مردم به وجود آمده است آیا این دو با هم ازدواج کرده اند.

حالا در یکی از بازی های که از فرشاد احمدزاده در کنار بازیکنان هم تیم مشهد بازی کرده بود حلقه در دست فرشاد احمدزاده بود که مردم نماد ارتباط با ترانه پروانه صحبت کرده بودند و باعث شک مردم شده است حالا ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده کامنت های اینستاگرامی خودشان را بسته اند.
فرشاد احمدزاده در مقابل و شایعاتی که در مورد ازدواج با تران پروانه شده در تلگرام خود چنین می نویسد قضاوت کار خداست من با هیچ کس فامیل نمی شود.

دستگیری ترلان پروانه در ملأ عام صحت دارد؟ + بیوگرافی عکس

البته باید بگوییم در فضای مجازی برای سلبریتی ها شایعاتی ساخته می شود زیرا با این کار مخاطبان زیادی کسب می‌کند و برای آنها منفعت دارد پس نباید هر چیزی را در فضای مجازی باور کرد.

سوابق و فعالیت

ترلان پروانه در فیلم هایی مانند آهوی پیشونی سفید و جاده قدیم و گشت ارشاد ۲ و فراری و درنا دختر آهو و شیفت شب و به خاطر پونه و خیلی دیگر از فیلم های سینمایی بازی کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا