خبر حوادثخبرهای ایران

دستگیری ۲۹ دانش آموز در مهاباد خبری که تکذیب شد + واکنش ها

دستگیری ۲۹ دانش آموز در مهاباد خبری که تکذیب شد،طبق اخباری که در کانالهای تشکل های صنفی معلمان در روز گذشته در مورد دستگیر شدن ۲۹ دانش آموز در دبیرستان بیان در شهر مهاباد انتشار پیدا کرده بود، این خبر را کاملا نادرست خوانده و از تمام مخاطبانشان معذرت خواهی کردند را در  صفحه لردخت ببینید.

دستگیری ۲۹ دانش آموز در مهاباد خبری که تکذیب شد + واکنش ها

دستگیری ۲۹ دانش آموز در مهاباد خبری که تکذیب شد

روز گذشته طبق اخبار کانال ادعا کرده بود در مورد اینکه به دنبال اعتراض کردن دختران دانش آموز در یکی از دبیرستان های شهر مهاباد به نام بیان مدیر این دبیرستان خصوصی به نام خانم سلطانی عیسوی با ماموران امنیتی کشور تماس گرفته است و در آن زمان در مدرسه را قفل کرده است و دانش آموزانش را در مدرسه زندانی کرده تا زمانی که ماموران حاضر شود با حضور ماموران ۲۹ دانش آموز را تحویل آنها می دهند.

دستگیری ۲۹ دانش آموز در مهاباد خبری که تکذیب شد + واکنش ها

اما به دنبال منتشر شدن این خبر در این کانال روز جمعه ساعت ۵ بعد از ظهر این چنین می نویسد” متاسفانه با تحقیقات و بررسی هایی که انجام داده شد به این نتیجه رسیدیم که این خبر کاملاً اشتباه بوده است و خبر نادرست می باشد بدین وسیله ما از تمام مخاطبان خودمان و همچنین از مدیر مدرسه خانم عیسوی پوزش می طلبیم”

پیشنهاد میکنیم ببینید :

اسرا پناهی کیست؟ افشاگری از علت مرگ دانش آموز مدرسه شاهد اردبیل + فیلم فیلم لحظه کشته شدن و تیر خوردن غزاله چلابی (چلاوی) صحت دارد؟

طبق این ادعای کذب است بنابر دستگیری و بازداشت ۲۹ دانش آموز تا زمان اعلام شدن این که این اخبار نادرست می باشد برخی از شبکه های فارسی زبان این اخبار را انعکاس دادند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا