خبر جدیدخبرهای ایران

فیلم کامل/ رجز خوانی خواننده سلام فرمانده ابوذر روحی بر علیه اغتشاشات و آشوبگران

رجز خوانی خواننده سلام فرمانده بر علیه آشوبگران و اغتشاشات این روزهای ایران،ابوذر روحی یکی از مداحان کشور و خواننده سرود معروف سلام فرمانده که اهل گیلان می باشد برعلیه آشوب‌های اخیر کشور رجز خوانی می کند.

رجز خوانی خواننده سلام فرمانده

رجز خوانی خواننده سلام فرمانده

طبق گزارش‌های رسیده شده مداح اسلام ابوذر روحی و خواننده آهنگ سلام فرمانده در یک تجمع بزرگ با نام امت رسول الله که در مصلای بزرگ امام خمینی در شهر رشت برگزار شد برعلیه آشوبگران و هتک حرمت های اخیر رجزخوانی هایی کرده است شما می‌توانید فیلم و تصاویر مربوط به این رجز خوانی را با ما ببینید.

بیوگرافی

حاج ابوذر روحی مداح اهل اسلام و خواننده سرود معروف سلام فرمانده می باشد ایشان که در دوازدهم فروردین ماه سال ۶۲ در شهر لنگرود به دنیا می آید مداح در رشته آی تی فناوری اطلاعات مدرک فوق دیپلم دارد و از سن ۹ سالگی در هیئت ها و دسته های نوحه خوانی شرکت کرده و نوحه می خوانده در حال حاضر او را با خواندن سرود معروف سلام فرمانده می شناسند.

ابوذر روحی در شهرستان لنگرود در جایی با نام لیلاکوه که یک روستای زیبا میباشد که از توابع گیلان می باشد به دنیا می آید.

همچنین ببینید :

فیلم کامل| حضور مهدی رسولی در عملیات سپاه علیه گروهک های تروریستی

فیلم لحظه شهادت فرمانده اطلاعات سپاه زاهدان (سیستان و بلوچستان)

او که از ۹ سالگی و از سال ۷۱ برای بار اول یک شعر از حاج آقا حسن زاده لیلا کوهی را از که یکی از روحانیون غم بودن گرفتم و روی آن برای مداحی کردن کار کردن برای شهادت امام حسن و در هیئت آن را خواندم و مورد استقبال زیاد قرار گرفتم.

ابوذر رو به عنوان کرده است که تا زمانی که ۱۱ سال داشتم در دست جاده ها شرکت می کردم و می خواند اما بعد از پانزده سالگی به کانون مسجد شهدای مرحوم امینی رفتند این کانون زیر نظر حسین آقاجانی بود و من از همان ۱۵ سالگی وارد هیئت شدم.

ایشان چنین می گویند که در سال ۸۱ همزمان با میلاد حضرت زینب توانستیم هیئت خودمان را که زیر نظر شورای نگهبان بود با نام هیئت منتظران ظهور تاسیس کردیم بعد از آن از هیئت منتظران بیرون می آید و به طور مستقل به کارش ادامه می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا