اخبار هنرمندان

رهام رهنما برادر بهاره رهنما کیست برادر دو قلوی بهاره رهنما +عکس

رهام رهنما برادر دو قلوی بهاره رهنما بوده که در انگلستان زندگی می کند و پزشک میباشد . او هیچ فعالیتی در زمینه بازیگری ندارد و در حال حاضر همراه دختر و همسرش در انگلستان زندگی می کند. رهام رهنما داداش دوقلوی بهاره رهنما است و عکسی از بهاره رهنما در کنار برادر ، زن برادر و دخترش در کشور مجارستان در شبکه های اجتماعی وایرال شد که مورد توجه کاربران قرار گرفته است. عکس یادگاری بهاره رهنما با خانواده برادرش در کشور مجارستان را در زیر ببینید.

بهاره رهنما در یک خانواده ۵ نفره به دنیا امده و یک خواهر به نام بهانه و یک برادر به نام رهام دارد. پدرش جلال رهنما تاجر و مادرش پرویز قائم مقامی بازیگر می باشد. پدرش دو سال پیش درگذشت، اما مادرش در قید حیات است.

تازه ترین عکس بهاره رهنما در کنار برادرش در شبکه های اجتماعی پربازدید شده و شباهت چهره و استایل و هیکل آنها مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

بهاره رهنما با انتشار عکسی از برادرش در صفحه اینستاگرامش نوشته: بعد این سال سخت خدا میدونه چقدر به پناه امن شونه هات نیاز داشتم.

اولین لحظه دیدار من و دکتر رهام رهنما برادر بزرگ ترم و تاج سر خانواده

رهام رهنما برادر بهاره رهنما کیست برادر دو قلوی بهاره رهنما +عکس

عکسی بهاره رهنما در آغوش برادر ، زن برادر و دخترش در کشور مجارستان

خانواده

گفتنی است خانواده بهاره رهنما که اصالتا اراکی هستند، در دو سالگی ایشان به تهران کوچ نموده اما در اوایاپل انقلاب در سال ۱۳۵۷ به انگلستان مهاجرت کردند و پس از مدتی دوباره به ایران برگشتند.

لازم به ذکر است بهاره رهنما که این روزها شغل بلاگری را به بازیگری ترجیح می دهد و بیشتر در گشت و گذار و حرفه مدلینگ فعالیت دارد. او در زمینه آرایشی و پوشاک مدلینگ بوده و در عرصه تبلیغات محصولات برندهای معروف ایرانی مشغول است.

رهام رهنما برادر بهاره رهنما کیست برادر دو قلوی بهاره رهنما +عکس

بهاره رهنما به تازگی از حاجی (همسر دومش) جدا شده این روزها بدون توجه به مسائل خانوادگی اش همچنان از خود تصاویر به ظاهر لاکچری به اشتراک می گذارد. بهاره رهنما به سفرهای لاکچری علاقه بسیاری دارد.تقریبا همیشه او رادر حال سفر کردن و انتشار عکس های مختلف از سفرهای لاکچری اش میبینید.بهاره رهنما گویی عادت دارد به لاکچری بازی! این اولین بار نیست که وی پز مارک بازی هایش را به مخاطبان می دهد.اینبار به بهانه تبلیغ از مارکگوشی چند میلیونی اش رونمایی کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا