خبر جدید

زبیر نیک‌ نفس موهای خود را تراشید و کچل کرد (مهسا امینی) + فیلم کامل

زبیر نیک‌ نفس موهای خود را تراشید و کچل کرد (مهسا امینی) فیلم کامل، زبیر نیک‌ نفس فوتبالیست تیم استقلال فیلم و ویدیویی در پیج اینستاگرامش پخش کرد که در فضای مجازی در بین کاربران خبر ساز شده را در مشاهده فرمایید.

زبیر نیک‌ نفس موهای خود را تراشید

زبیر نیک‌ نفس موهای خود را تراشید

نیک نفس موهای خودش را می تراشد زبیر نیک نفس یکی از بازیکنان استقلال که برای همدردی و اعتراض به مرگ مهسا امینی موهای خودش را تراشید و کچل کرد یکی از فوتبالیست های سرشناس کشورمان می باشد که در پست دفاع استقلال بازی می کند.

 

بیوگرافی و سوابق

زبیر نیک نفس اصالتا کرد می باشد و در ۲۳ فروردین ۷۲ در شهر سنندج به دنیا می آید او یکی از بازیکنان تیم ملی کشورمان در مرداد ۱۴۰۰ بوده است.نیک نفس عکس در صنعت نفت آبادان بازی خودش را به صورت حرفه ای شروع می کند و بعد از آن به ذوب آهن و فولاد می رود و بالاخره در سال ۱۴۰۰ از تیم فولاد تیم استقلال می پیوندد.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

فیلم آتش زدن ون و آمبولانس گشت ارشاد توسط آشوبگران

کشف حجاب کتایون ریاحی در اعتراض به مرگ مهسا امینی

فیلم تراشیدن مو و کچل کردن آناهیتا همتی در اعتراض به مرگ مهسا امینی

در این روزها در جریان فوت مهسا امینی که جنجال های زیادی به پا شده بود و بسیاری از چهره ها بازیگران و بازیکنان ، خواننده ها مطرح کشور در این اعتراض واکنش های از خود نشان دادند.

زبیر نیک‌ نفس موهای خود را تراشید

زبیر نیک نفس هم نیز از افرادی بود که با تراشیدن موی سر خود حمایت خودش را از مهسا امینی نشان داد بعد از دستگیر شدن توسط نیروی گشت ارشاد به کلاسهای آموزشی و توجیهی که در ساختمانی که محل برگزاری کلاس ها بود در خیابان وزرا انتقال داده می شوند در فاصله ای که مهسا امینی در این ساختمان و حضور طی اتفاقاتی که رخ می دهد ایشان سکته مغزی و قلبی میکند و بعد از دو روز کما عاقبت فوت می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا