معرفی فیلم و سریال

زمان پخش و تکرار سریال روز حسرت از شبکه آی فیلم ۱۴۰۲ + روزهای پخش

زمان پخش و تکرار سریال روز حسرت

سریال روز حسرت هر روز ساعت 16 از شبکه آی فیلم پخش می شود و تکرار آن را هم می توانید در ساعات 00:00 و 8 صبح روز بعد ببینید.

زمان پخش و تکرار سریال روز حسرت از شبکه آی فیلم ۱۴۰۲ + روزهای پخش

داستان این سریال دربارهٔ خانم وکیلی است که یک شب خواب عجیبی می‌ بیند. او در خواب خود گوشه‌هایی از عالم برزخ را می‌ بیند و پس از دیدن همین خواب است که اتفاقات عجیب و غریبی در خانواده زن رخ می‌ دهد…

سریال روز حسرت که پیش‌تر خواب‌زده نام داشت،عنوان مجموعه‌ای تلویزیونی به کارگردانی سیروس مقدم است که در ماه رمضان ۱۳۸۷ پخش می‌شد.این مجموعه بر پایهٔ فیلم‌نامه‌ای از علیرضا افخمی و با همکاری سجاد ابوالحسنی تولید شده‌است.

بازیگران سریال روز حسرت

مهراوه شريفي نيا/ فرامرز قريبيان/ افسانه بايگان/ رحيم نوروزي/ پوريا پورسرخ/ اسماعيل خلج و…
خلاصه داستان: «مسعود» در يك حادثه اتومبيل، باعث تصادف همسرش (معصومه) و زمينگير شدن او شده است و همزمان با خانه نشين شدن معصومه، او با دختري به نام فريده ازدواج مي كند. فريده معتاد مي شود و خودش را به معصومه معرفي مي كند. معصومه همزمان با تحمل اين رنج مي ميرد و پس از مرگ او نشانه هايي از جهان غيرواقع بر نرجس (مادر مسعود) ظاهر مي شود و…

همچنین ببینید:

دانلود سریال رهایم کن

دانلود سریال آکتور

شايد بهتر باشد پيش از اشاره به حضور دو بازيگر اصلي ديگر سريال، حضور مهتاب نصيرپور را هم به عنوان بازيگردان اين مجموعه مورد تأكيد و توجه قرار دهيم. اما كار نصيرپور و سيروس مقدم در صورتي مي توانست كم نقص تر و بهتر مورد ارزيابي قرار گيرد كه بازيگران نقشهاي نرجس و مسعود به گونه اي مناسب تر و با دقت بيشتر انتخاب شده و در كنار مجموعه قرار گيرند.

زمان پخش و تکرار سریال روز حسرت از شبکه آی فیلم ۱۴۰۲ + روزهای پخش

افسانه بايگان حتي با توجه به اين كه بازي متوسط و نزديك به مطلوبي را ارائه مي دهد، بهترين گزينه براي ايفاي نقش نرجس نيست، شايد درست نباشد كه از گزينه هاي مناسب تري مثل «پروانه معصومي» و… براي اين نقش، نامي به ميان بيايد اما مسلماً كمي دقت و وسواس در مورد انتخاب اين نقش مهم مي توانست از كاستي و كمبودهاي احتمالي كار بكاهد. ضمن اينكه در كنار همه اينها مي بايست بازي بسيار ضعيف و كند و تقليدي پوريا پورسرخ را هم مورد انتقاد قرار دهيم.

پورسرخ كه در اين سريال يكي از كليشه اي ترين نقشهاي سالهاي اخير تلويزيون را بازي مي كند تا به اينجاي كار واقعاً در مقابل نقشهاي مقابلش كم آورده و اين ويژگي مسلماً تقابل و درگيري ميان نيروهاي خير و شر را در داستان و سريال به گونه اي ملموس تحت تأثير قرار داده است. بازي سرد و بي حال پوريا پورسرخ كه از كليشه حضور چند ساله محمدرضا فروتن بر پرده سينما تقليد شده هيچگاه نمي تواند در مقابل تنش هاي قوي و حضور تأثيرگذار شريفي نيا در نقش مقابل او قرار گيرد و از اين رو نمايشي شدن مبارزه نيروهاي متضاد و برابر ستيز داستان را هم تحت تأثير منفي قرار داده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا