خبر حوادث

سجاد شهرکی امام جماعت زاهدان بیوگرافی و جزئیات عکس فرزندان و همسرش

سجاد شهرکی امام جماعت زاهدان بیوگرافی و جزئیات مربوط به فرزندان و همسرش و تصاویر مربوط به ترور و شهادت ایشان را در صفحه ما ببینید.

سجاد شهرکی امام جماعت زاهدان بیوگرافی و جزئیات عکس فرزندان و همسرش

سجاد شهرکی کیست

حجت الاسلام و المسلمین سجاد شهرکی که امام جماعت مسجد مولای متقیان شهر زاهدان بوده‌اند سابقه ها تصاویر همسر و فرزندان ایشان را و همچنین جریان ترور او را در اینجا مشاهده کنید.

سجاد شهرکی امام جماعت زاهدان بیوگرافی و جزئیات عکس فرزندان و همسرش

سجاد شهرکی در دهه شصت متولد می شود و امام جماعت مسجد یکی از مساجد شهر زاهدان بوده است. ایشان که از شیعیان زاهدان بوده است که در زمان نماز مغرب به وسیله افرادی ناشناس به وسیله شلیک گلوله به شهادت میرسد.

همچنین ببینید :

ویدیو و فیلم کامل بازداشت قاتلان شهید آرمان علیوردی یک بسیجی طلبه

فیلم کامل شکنجه آرمان علیوردی بسیجی و لحظه به شهادت رسیدن در اکباتان

دوازدهم آبان ماه ۱۴۰۱ در روز پنجشنبه تعداد افراد مسلح ناشناس در مقابل مسجد مولای متقیان در شهر زاهدان امام جماعت این مسجد را به شهادت میرساند. در هنگام اقامه نماز مغرب مسجد خودروهای ضاربان پراید سفید و ۴۰۵ نقره ای بوده است.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان درباره ترور می‌گوید که سرنشینان دو خودرو پراید سفید و ۴۰۵ نقره ای بوده است که با کلت کمری به سجاد شهرکی امام جماعت  مسجد زاهدان شلیک کردند که ایشان از ناحیه سر مورد شلیک مستقیم گلوله قرار گرفت و گروه تروریست بعد از تیراندازی فرار کردند و یک گروه ویژه جهت شناسایی و دستگیری عوامل ترور  تشکیل شده است.حجت‌الاسلام شهرکی به اورژانس منتقل شد اما به فیض شهادت نائل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا