اخبار هنرمندان

زمان پخش سریال اسکار مهران مدیری مشخص شد

زمان پخش سریال اسکار مهران مدیری عید نوروز 1402 میباشد مهران مدیری که اخرین تجربه هنی اش سریال پدر گواردیولا بود حالا مجدد به کار کارگردانی خود برمیگردد و سریال اسکار را تولید خواهد کرد.

لردخت: با اینکه گفته شد مهران مدیری ممنوع الکار شده است اما خبر گرفتن مجوز توسط او از ساترا تایید شد و این کارگردان در حال ساخت سریال اسکار میباشد.

زمان پخش سریال اسکار مهران مدیری مشخص شد

در حالی بعد از مدت‌ها کشمکش امروز مجوز «اسکار» مهران مدیری صادر شد که پشت پرده این اتفاق توافقی است که بین مهران مدیری و صداوسیما صورت گرفته است.

بدین ترتیب بعد از فرزاد حسنی و رضا گلزار، مهران مدیری سومین چهره‌ای است که به تلویزیون برمی‌گردد.

«اسکار» گویا رئالیتی‌شو است و برخی رسانه‌ها ساختار آن را مشابه «task master» دانسته‌اند. در نسخه اصلی این مسابقه خارجی، پنج کمدین برای به چالش کشیدن خلاقیت و توانایی‌های خود، فعالیت‌هایی معین می‌کنند. فعالیت‌ها توسط الکس هورن مدیریت می‌شود اما تسک مستر (طراح برنامه) همیشه حرف آخر را می‌زند. برنامه اسکار مهران مدیری چیست و چه زمانی پخش می شود ؟

در حالی که بعد از مدت‌ها کشمکش امروز مجوز «اسکار» مهران مدیری صادر شد که پشت پرده این اتفاق توافقی است که بین مهران مدیری و صدا و سیما صورت گرفته است.

بر این اساس صدا و سیما با مدیری برای ساخت یک سریال در سال آینده به توافق رسیده و مدیری سال ۱۴۰۳ به صدا و سیما باز می‌گردد و در مقابل ساترا مجوز پخش برنامه «اسکار» را صادر کرده تا اختلافات مدیری و صدا و سیما به پایان برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا