خبر حوادث

شادمان احمدی اهل دهگلان کیست و بیوگرافی و ماجرای مرگ در بازداشتگاه

شادمان احمدی دهگلان کردستان کیست و بیوگرافی و ماجرای مرگ در بازداشتگاه چیست.

شادمان احمدی دهگلان کردستان کیست

شادمان احمدی کیست

شادمان احمدی اهل دهگلان و ۲۳ سال سن دارد خبرهایی منتشر شده که در رابطه با مرگ او خبارهای ضد و نقیضی میدهند.اما با توجه به اخبار منتشر شده در مورد مرگ او مرکز قوه قضائیه توضیحاتی در رابطه با مرگ شادمان احمدی میدهد.

این جوان ۲۳ساله سوابق زیادی داشته است و گفته شده که شاکی خصوصی نیز داشته،بعضی از سایت ها و رسانه ها خبرهایی در مورد مرگ شادمان احمدی در شهرستان دهگلان که در استان کردستان قرار دارد منتشر کردند.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

محسن شکاری کیست و ماجرای اعدام و فیلم اعترافات

احسان قاسمی فرد کیست و کشته شدن در کرج

رسانه های ضدانقلاب ادعا کرده اند که شادمان احمدی بعد از بازداشت شدن و در بازداشتگاه شهر دهگلان بخاطر شکنجه جانش را از دست داده است.

طبق گزارش منتشر شده علت دستگیری شادمان احمدی شاکی خصوصی بوده است.ظاهرا شادمان احمدی در روزی که بازداشت شده است شروع به خود آزاری کرده کارهایی از قبیل بریدن گلویش با شیشه،کوبیدن سر به دیوار را انجام داده است و دستگیری او بخاطر شاکی خصوصی بوده است.

طبق گزارشات پزشکی قانونی هیچگونه صدمه ای به سرو بدن مصدوم وارد نشده است.

طبق گزارشات رسیده شده دلیل مرگ شادمان احمدی بعد از اعلام نتایج آزمایشات انجام شده و سم شناسی تحقیقات قضایی مشخص خواهد شد.طبق پیگیری های صورت گرفته شادمان احمدی بعد از بازداشت شدن و قبل از انتقال به زندان فوت کرده است و در آن زمان به زندان معرفی نشده بوده است.بررسی ها و تحقیقات برای پیدا شدن علت مرگ شادمان احمدی آغاز شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا