اخبار هنرمندان

عکس / کشف حجاب شراره دولت آبادی بازیگر و بدون حجاب در تلوزیون و سینما

شراره دولت آبادی یکی از بازیگران سینما و تلویزیون و گوینده مطرح کشور حجاب از سر برداشت.

شراره دولت آبادی بازیگر تلوزیون و سینما و گوینده کشف حجاب کرد

کشف حجاب شراره دولت آبادی بازیگر

شراره دولت آبادی یکی از بازیگران سینما و تلویزیون که در زمینه موسیقی و گویندگی نیز فعالیت دارد با منتشر کردن تصویر از خود کشف حجابش را علنی کرده است.

شراره دولت آبادی بازیگر تلوزیون و سینما و گوینده کشف حجاب کرد

از زمان کودکی به هنر و موسیقی علاقه زیادی داشته است و در رشته اقتصاد فارغ التحصیل شده است. شراره دولت آبادی از بازیگرانی است که با منتشر کردن تصویری از خودش در صفحه اینستاگرام کشف حجابش را اعلام می کند.شراره دولت آبادی دوم اردیبهشت ماه سال ۱۳۴۱ در مشهد به دنیا می آید. در رشته اقتصاد تحصیلاتش را به پایان می‌رساند.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

فیلم کامل کشف حجاب پارمیدا قاسمی کماندار تیر و کمان و بیوگرافی+ اینستاگرام

کشف حجاب شقایق دهقان در ملا عام در رستوران تهران جنجال به پا کرد

ویدیوی و فیلم کامل کوثر اکبر نژاد صدا و سیما را فاسد و دروغ و اعلام می کند

اما وارد فعالیت های سینما و تلویزیون می شود. سال ۱۳۷۵ کارش را با مهاجرین سبز آغاز می‌کند و در مجموعه‌های تلویزیونی مانند سرزمین سبز نیز نقش آفرینی می کند.

شراره دولت آبادی بازیگر تلوزیون و سینما و گوینده کشف حجاب کرد

او در کارهای سینمایی نیز از سال ۷۸ ش را شروع کرده و در فیلم هایی مثل هزاران زن مثل من که اولین فیلمش می باشد. فعالیت حرفه‌ای‌اش را آغاز کرده است شراره دولت آبادی در کنار بازیگری اش نریشن خوانی نیز می کند به تکنیکی گفته میشود نریشن که گوینده درحال روایت داستان است که همزمان در حال اتفاق افتادن میباشد.او در کارهایی که مربوط به موسیقی نیز میباشد فعالیت‌های حرفه‌ای دارد.

شراره دولت آبادی بازیگر تلوزیون و سینما و گوینده کشف حجاب کرد

شراره دولت آبادی که از سال ۷۷ با بازدید در مجموعه سرزمین سبز و در سال ۷۸ با بازی در فیلم سینمایی هزاران زن مثل من کارش را شروع کرده بود با توجه به بازی خوب و درخشان و استعداد نابی که داشت توجه کارگردانان زیادی را به خود جلب می کند.

در مورد ورود به سینما و تلویزیون اینگونه می گوید

در مورد ورود به سینما و تلویزیون اینگونه می گوید که کاملاً اتفاقی به عرصه بازیگری وارد شدم از آن جایی که بخشی از کار آندره موسیقی فیلم بود و من حدود ۴۷ موسیقی فیلم ساخته بودند به همین دلیل با خانواده مجید انتظامی آشنا می شوند و به واسطه آقای مجید انتظامی با پدرشان استاد عزت الله انتظامی ملاقات داشتم ایشان من را برای بازیگری تشویق کردند.شراره دولت آبادی فرزند آخر خانواده خودش می باشد او سه برادر یک خواهر دارد آنها اصالتا اصفهانی بوده و مادرشان کرمانشاهی می باشد.

کشف حجاب شراره دولت آبادی بازیگر

شراره دولت آبادی وکه در ۱۳۴۱ در مشهد به دنیا آمده بازیگر سینما.تلوزیون و همچنین فعال در زمینه گویندگی و کار موسیقی میباشد او در رشته تحصیلی اقتصاد فارق التحصیل شده است و در این اواخر با منتشر کردن تصویر بدون حجابش باعث بوجود آمدن حواشی زیادی شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا