اخبار موسیقی

شروین حاجی پور خیانت و فحشا را تبلیغ میکند یکی جلوی او را بگیرید +واکنشها

شروین حاجی پور مرز های وقاحت را جابه جا کرده است او در آهنگ “چشماتو ببند” به صراحت و وقاحت مخاطب را به خیانت تشویق میکند او به رابطه ای تاکید دارد که یک زن به همسرش خیانت کند!

شروین حاجی پور خیانت و فحشا را تبلیغ میکند یکی جلوی او را بگیرید +واکنشها

شعری عجیب و مستهجن که شنونده را شرم سار میکند شروین حاجی پور گویا میخواهد به هر قیمتی شده بر سر زبان ها بماند و اینکه به چه شکلی برایش مهم نیست فقط میخواهد تیتر رسانه ها باشد.

چند بیت اخر شعر آهنگ “چشماتو ببند” خجالت اور است جایی که شروین از دختر دلبندش می خواهد که به شوهرش نگوید چرا موهای پسرشان «فر» است! (یعنی فرزند آن زن حاصل رابطه نامشروع است) حتی کاور طراحی شده برای این آهنگ حرف های زیادی برای گفتن دارد. به عنوان مثال، چهره غمگین دختری که به نظر می رسد صحبت می کند. موهای پسر همان طور که در آهنگ خوانده می شود فر است! درک مفهوم و منظور آهنگ کار سختی نیست.

شروین حاجی پور خیانت و فحشا را تبلیغ میکند یکی جلوی او را بگیرید +واکنشها

این موضوع مخالفان اعتراضات اخیر را بر آن داشته تا در فضای مجازی به معترضان حمله کنند و آنها را مورد تمسخر قرار دهند. خود شروین که به نظر می رسد خیلی زود به ماهیت این جنجال پی برده بود، در توییتی سعی کرد توضیحی بدهد. او نوشت: «در مورد نظرات آخرین آهنگ «چشمانت را ببند» باید بگویم که روایی و فرم روایی ترانه همیشه برایم جذاب بوده است. «با وجود اینکه دوستی و ارتباط با مخاطب مهم است، ترجیح می‌دهم داستانی غیرقابل پیش‌بینی و جنجالی بسازم. از اینکه در این ماجراجویی همراه من بودید سپاسگزارم.”

شروین حاجی پور خیانت و فحشا را تبلیغ میکند یکی جلوی او را بگیرید +واکنشها

واکنش ها

البته قیاس ساسی و شروین از لحاظ کیفیت کاری کمی واقع‌بینانه نیست: نگران ساسی مانکن بودیم که هر سال، از اونور مرز یک موسیقی مستهجن بده بیرون و به نظام تربیت و پرورش خانه و جامعه و خصوصا نوجوانان ضربه بزنه. امروز این شروین حاجی‌پور داره همون کار ساسی رو می‌کنه

به هر حال برخی هم این گونه فکر می‌کنند: وقتی امثال حامد زمانی رو پس زدین، باید منتظر شکوفایی شروین حاجی پور باشید

این هم نظر یک کاربر که از کار جدید شروین به شدت عصبانی است: شما می‌گین داستانِ غیر قابل پیش‌بینی و بحث برانگیز! ولی چیزی که هست: عادی سازی ارتباط نامشروع با زن متاهل و بچه دار شدن از این ارتباط و پنهان کاری و دروغ گفتن به همسر.

گلایه یک منتقد دیگر شروین: در آنچنان فضای مسموم و آلوده‌ی رسانه‌ای زندگی می‌کنیم که اعتراض به آهنگ مستهجن و کثیف شروین حاجی‌پور هم یک کنش سیاسی برداشت می‌شود نه یک وظیفه انسانی. کاش این پسر تبدیل نشود به ساسی مانکن داخلی.

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

  1. تحویل بگیرید تمام کسانی که برای این اشغال کف زدید ایشون دارن به شرکیهای زندگیتون اموزش خیانت می دن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا