اخبار هنرمندان

شقایق دهقان چادر سر کرد خانم بازیگر متحول شد +عکس

شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون با اشتراک گذاشتند تصویری از خود با چادر نشان داد میخواهد از این به بعد چادری شود چرا که در چند ماه گذشته مورد انتقاد بسیاری از کاربران فضای مجازی قرار گرفته بود.

شقایق دهقان چادر سر کرد خانم بازیگر متحول شد +عکس

شقایق دهقان چادر سر کرد

او پیش از این چندین بار تصاویری بدون حجاب را از خود به اشتراک گذاشته بود.

شقایق دهقان متولد 4 اسفند سال 1357 در شهر گیسن آلمان است. پدر و مادرش اصلاتا بختیاری هستند و برای تحصیل پدر شقایق دهقان در کشور آلمان ساکن شدند. این اقامت مدت کوتاهی پس از تولد شقایق به اتمام رسید و انها به کشور ایران برگشتند.

شقایق دهقان چادر سر کرد خانم بازیگر متحول شد +عکس

شقایق دهقان نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1379 در 22 سالگی در فیلم زیر نور ماه به کارگردانی سیدرضا میر کریمی بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال شب‌های برره، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای شقایق دهقان محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون حسین پرستار، حامد رجبعلی، مهران رجبی و علی بکانیان را تجربه کرد.

او میگوید از طریق یکی از همان همکارهای گروه تئاتر عروسکی به خانم گلچهره سجادیه که مشغول تشکیل یک گروه تئاتر بود و اجرای نمایش بود معرفی شدم و همکاریم با آن گروه شروع کردم.
فضایی جدی تر, سنگین تر, پیچیده تر و عجیب, خیلی عجیب. سه ماه تمرین و دو ماه اجرا.

پنچ ماه کار کردن با یک گروه حرفه ای تئاتر باعث شد تا پیش خودم قسم بخورم که تا آخر عمرم به کار تئاتر ادامه می‌دهم و همزمان و بازهم طریق یکی از همکاران همان تئاتر عروسکی به یکی از تهیه کننده‌های گروه کودک تلویزیون معرفی شدم و کار نوشتن من آن برنامه را هم شروع کردم و پیش خودم فکر کردم خب می‌توانم هر دو کار را با هم انجام بدهم. بازی در تئاتر و نوشتن برای تلویزیون. اما بازی در سریالهای تلویزیونی, هرگز!

طولی نکشید که یکی از همان کارگردانهای گروه کودک تلویزیون, اجرای من را در آن نمایش دید و به من پیشنهاد بازی در سریالش را داد و من بعد از دو هفته تردید پذیرفتم!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا