خبر جدید

شوخی زشت حامد آهنگی با دختر جوان در تی ان تی +واکنش ها

شوخی زشت حامد آهنگی با دختر جوان در تی ان تی +واکنش ها

حامد اهنگی مجری برنامه تی ان تی با دختر جوان شرکت کننده برنامه مسابقه تی ان تی که مشکل صحبت کردن داشت شوخی زشتی کرد که با واکنش های زیادی همراه شد و از حامد آهنگی انتقاد کردند.

در این ویدیو که با واکنش های منفی گسترده کاربران در شبکه های اجتماعی مواجه شده، حامد آهنگی مجری برنامه تی ان تی مشکل بیان شرکت کننده زن را به سخره می گیرد.

حامد آهنگی در برنامه تی ان تی شوخی ناخوشایندی با مشکل بیان خانم شرکت کننده مسابقه کرد که برخی آن را تمسخر نیز تلقی کردند.

جالب اس بدانید از اواخر سال 1389 در ویژه برنامه برترین های شبکه جام جم که در شهر شیراز برگزار می شد چندین اجرا داشت ، همانجا توسط یکی از خوانندگان خوش صدا کشور به حمید خندان بابت اجرای نمایش به جزیره کیش دعوت شد و از سال 90 در سالن های مختلف بیش از 1200 اجرا داشته است. او چندین ماه بعلت حاشیه های اجراهایش مدتی ممنوع الکار بود.

همچنین ببینید:

فیلم کامل حمله و توهین منصوریان به بازیکن روسیه

مدتی را در یکی از آموزشگاه های بازیگری در شهر رشت به مدیریت استاد فرهاد پاک سرشت بعنوان مدرس حضور داشت و تجربه خود در زمینه استندآپ کمدی را به هنرجوهای علاقمند انتقال می داد. او بجز کار کمدی و بازیگری هیچ شغل دومی ندارد.

حامد آهنگی نخستین بار 7 دی سال 1395 در برنامه طنز خندوانه حضور یافت و به اجرای کمدی پرداخت که با استقبال عمومی خوبی همراه بود. در دور جدید مسابقه ادابازی خندوانه که در تایستان 96 شروع شده است ، حامد آهنگی با نصرالله رادش هم تیمی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا