اخبار هنرمندانمعرفی فیلم و سریال

بیوگرافی صداپیشگان برنامه مهمونی ایرج طهماسب + عکس

بیوگرافی صداپیشگان برنامه مهمونی ایرج طهماسب + عکس یکی از جدیدترین برنامه های ساخته شده از آقای ایرج طهماسب برنامه مهمونی میباشد برنامه با مضمون طنز و عروسکی از جذاب ترین برنامه های عروسکی سال‌های اخیر تلویزیون به حساب می آید که با همکاری روبیکا و نماوا می باشد.را در این صفحه دنبال فرمایید.

صداپیشه بچه برنامه مهمونی کیست + بیوگرافی و عکس

بیوگرافی صداپیشگان برنامه مهمونی ایرج طهماسب

ایرج طهماسب  یکی از کارگردانان فعال سینما و تلویزیون در ایران است که حتی با افزایش سن و گذشتن زمان بسیار باز هم در دل مردم جای دارد ایشان با برنامه کلاه قرمزی و پسرخاله به اوج شهرت خودش رسیده است یکی از محبوب ترین شخصیت های فعال در سینما و تلویزیون می باشد که توانسته است محبوب چندین نسل در جامعه باشد و برای هر نسخه خاطره ای رقم زده باشد.

صداپیشه بچه برنامه مهمونی کیست + بیوگرافی و عکس

آقای ایرج طهماسب فارغ التحصیل تئاتر دانشگاه تهران آقای ایرج طهماسب از سال ۱۳۶۴ در سینما تلویزیون و حالا شبکه های نمایش خانگی حضور دارد مجری بسیار دوست داشتنی می باشد و با حضور در فیلم خط پایان که کارگردان این فیلم آقای محمدعلی طالبی بود کارش را آغاز کرد و در سال های دهه شصت مشغول ایفای نقش در فیلم های درام درام عروسکی بودند حضور بسیار فعالی داشت.

بیوگرافی صداپیشگان برنامه مهمونی ایرج طهماسب

ایرج طهماسب عروسک گردان برنامه مدرسه موش ها بود و همچنین خونه مادر بزرگه که و بسیاری کارهای عروسکی دیگر را نیز انجام می دادند. میدانیم که ایرج طهماسب  دوست خودش آقای حمید جبلی همکاری نزدیک داشتند.

همچنین مشاهده فرماید : همسر دوم شهاب حسینی کیست؟ کدام بازیگر است؟

و در سال های بسیار از سال ۱۳۷۳ از مجموعه کلاه قرمزی و پسرخاله که رونمایی کردن تجربه کارگردانی طهماسب و پرفروش ترین و همچنین جذاب ترین داستان عروسکی همین سریال های کلاه قرمزی و پسرخاله و برزن فیلم های سینمایی آنها می باشد فروش فیلم پسرخاله و کلاه قرمزی در سال ۱۴۰۰ بیشتر از ۲۵۰ میلیارد تومان حساب شده است.

بیوگرافی صداپیشگان برنامه مهمونی ایرج طهماسب

حالا با صداپیشگان برنامه مهمونی آشنا می شویم صداپیشگی عروسک پشه( دوست خوشگل بابا) در این برنامه را سیاهی بر عهده دارم صداپیشگی مگس و دوست بابا دوست بشه امیر ادیب می باشد صداپیشه عروسک قیمه علیهما میباشد صداپیشگی کته نازنین شعبانی صداپیشگی پسر گل فروش یا همون بادوام بودن شکیبا و همچنین شاباش را نیز هوتن شکیبا اجرا میکند سهیل مستجابیان صداپیشگی عروسک دیجی رابر عهده دارد ‌.

بیوگرافی صداپیشگان برنامه مهمونی ایرج طهماسب

امیر قدیم بازیگر و صداپیشه ایشان در تلویزیون تئاتر و سینما فعالیت دارد و در برنامه مهمونی نیز حضور دارد.

بیوگرافی صداپیشگان برنامه مهمونی ایرج طهماسب

هوتن شکیبا بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر در ۲۴ خرداد ماه سال ۱۳۶۳ در سنندج به دنیا می آید رونیز کار صداپیشگی را نیز انجام میدهد نازنین شعبانی ایشان نیز بازیگر سینما و تلویزیون می باشد و در فیلم های خوبی نیست بازی کرده است ایشان نیز کار صداپیشگی را انجام می دهند.

بیوگرافی صداپیشگان برنامه مهمونی ایرج طهماسب + عکس

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا