اخبار هنرمندان

صدای من که بدبخت نبودم جواد رضویان + دانلود و حواشی

صدای من که بدبخت نبودم جواد رضویان که برای کاربران محبوب شده است را در این صفحه آماده کرده ایم ککه میتوانید برای دابسمش های خود از آن استفاده کنید.

صدای من که بدبخت نبودم جواد رضویان + دانلود و حواشی

سکانسی از سریال درحاشیه که جواد رضوی میگوید “من که بدبخت نبودم بدبختم کردن” در شبکه های اجتماعی دست به دست میشود که کاربران با آن دابسمش های طنز میسازند شاید شما هم بخواهید از این صدا برای دابسمش ها و کلیپ های طنز خود استفاده کنید.

جالب است بدانید جواد رضویان درباره سریال درحاشیه گفته حضور در سریال تلویزیونی «در حاشیه» باعث شد که من علیرغم میل باطنی ام نتوانم حضوری جدی در سینما داشته باشم و به نوعی بازی در این سریال برایم با روندی فرسایشی همراه شده است.

امیدوارم که مجدداً برخی از مردم و رسانه ها این شائبه را به وجود نیاوردند که میان من و آقای مدیری اختلاف افتاده است! چرا که من در حال حاضر مشغول ساخت برنامه ترکیبی «سه شو» هستم که قرار است بعد از ایام سوگواری ماه صفر پخش خود را از شبکه سوم سیما آغاز کند.

همچنین ببینید:

فیلم کامل شفا گرفتن دختر بچه فلج در حرم امامین عسکریین

فیلم کامل دعوای جنیفرلوپز و بن افلک را ببینید چه آبرو ریزی شد

سریال در حاشیه ژانر طنز پزشکی به کارگردانی مهران مدیری است که در ۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای که قرار بود ۴۰ قسمت باشد، در ابتدا برای شبکه ۵ سیما ساخته شد ولی در نهایت در نوروز ۱۳۹۴ از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه از شبک ۳ سیما پخش شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا