اخبار هنرمندان

علت درگذشت و فوت اکبر قدمی بازیگر سینما مشخص شد +عکس

اکبر قدمی بازیگر تلویزیون و سینما بعد از طی یک دوره بیماری درگذشت او که برای درمان به خارج از کشور رفته بود متاسفانه روند درمانی او موفقیت آمیز نبوده و و در سن ۷۲ سالگی درگذشت.

علت درگذشت و فوت اکبر قدمی بازیگر سینما مشخص شد +عکس

علت فوت اکبر قدمی

تکبر قدمی به علت بیماری فوت کرد او برای درمان به خرج از کشور رفته بود اما در نهایت در سن 72 سالگی فوت کرد.

اکبر قدمی ها در عرصه بازیگری فعالیت داشت او از سال ۱۳۵۶ وارد دنیای بازیگری شده بود و در فیلم‌ها و سریال‌های زیادی بازی کرد بازی‌های درخشان اکبر قدمی را در سریال‌های مزد ترس و خواب و بیدار و پلیس جوان و زار چهره دیده بودیم .

اکثر نقش‌هایی که بر عهده او گذاشته می‌شد نقش‌های منفی بودند او در سریال خواب و بیدار و مرد هزار چهره و پلیس جوان نقش قاچاقچی را بر عهده داشت.

همچنین ببینید:

بیوگرافی حمیدرضا شمیرانی نوازنده فلوت کیست +درگذشت

بیوگرافی نادر ترکمن هنرمند نقاش +فوت و آثار نقاشی

اکبر قدمی درباره وضعیت بازیگری در ایران گلایه‌های زیادی داشت او می‌گفت وقتی که وارد سینما شدم فکر می‌کردم ستاره می‌شوم اما بازیگری بسیار شغل بی‌وفایی است پیشکسوتان این عرصه را نگاه کنید متوجه می‌شویم که آخر عاقبت خوبی ندارد اکثر بازیگران قدیمی سینما وقتی که به سن سالمندی می‌رسند دیگر پیشنهادی دریافت نمی‌کنند من از سال ۱۳۸۹ تاکنون هیچ گونه فیلم و سریالی بازی نکردم و پیشنهادی نداشتم در حالی که ۸۰ سریال و ۳۰ فیلم سینمایی را بازی کردند.

علت درگذشت و فوت اکبر قدمی بازیگر سینما مشخص شد +عکس

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی اکبر قدمی بازی در سریال مرد هزارچهره بوده است. اکبر قدمی سال 1387 سریال مرد هزارچهره نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با مهران مدیری همکاری داشته است. اکبر قدمی توانست با بازی در سریال مرد هزارچهره تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر مهران مدیری، پرویز فلاحی‌پور، علیرضا خمسه و پژمان بازغی بر تجارب او افزود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا