بیوگرافیخبر ورزشی

بیوگرافی بری وایت قهرمان کشتی کج wwe کیست و علت مرگ و فوت

بری وایت کیست

بری وایت یکی از اعضی مهم کمپانی wwe در کشتی کج بود که در سن 36 سالگی درگذشت این قهرمان کشتی کج در در سال 2017 کشتی کج را کنار گذاشته بود و مدتی نیز به بیماری کرونا مبتلا شد که تحت عفونت شدید قرار گرفت و در نهایت بر اثر عوارض این بیماری فوت کرد.

بیوگرافی

بری وایت در 23 می 1987 در آمریکا به دنیا آمد. او بین سال های 2009 تا 2017 به صورت حرفه ای در دبلیو دبلیو ای کار کرد و به دلیل مشکلات قلبی این ورزش را ترک کرد. بری وایت برای اولین بار به فوتبال معرفی شد و علاقه زیادی به این ورزش داشت. با این حال او به دلیل آسیب دیدگی شدید از ناحیه پا تصمیم به ترک این رشته گرفت.

یک روز بری وایت برای تماشای مسابقه کشتی با یکی از دوستانش به سالن بازی رفت. در اینجا او هیجان تماشاگران را تجربه کرد و به ورود به این عرصه علاقه مند شد.

علت مرگ بری وایت مشخص شد

بری وایت پس از مبتلا شدن به بیماری کرونا، مشکلات قلبی اش آغاز شد و به خاطر همین موفق نشد در ورزش کشتی کج فعالیتش را دنبال کند و ان را کنار گذشت که بعد از چند سال بهبودی به یکباره دچاره حمله قلبی شد و درگذشت.

علت مرگ بری وایت قهرمان کشتی کج مشخص شد +بیوگرافی

بری وایت کیست

بری وایت کشتی کج کار ماهر اهل آمریکا می‌باشد، که در تاریخ ۲۳ می سال ۱۹۸۷ به دنیا آمده است.

بری وایت توانسته قهرمانی‌های بسیاری را در کمپانی wwe کسب کند.
این چهره زمانی که ۳۶ سال سن داشت به خاطر ایست قلبی چشم از جهان فرو بست.

زندگینامه بری وایت

بری وایت در تاریخ ۲۳ می سال ۱۹۸۷ در کشور آمریکا چشم جهان گشوده است.

علت مرگ بری وایت قهرمان کشتی کج مشخص شد +بیوگرافی

وی فعالیت خود را به طور جدی در رشته ورزشی کشتی کج از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۷ شروع کرد و به خاطر بیماری قلبی از این حرفه کناره گیری کرد.

از فوتبال تا کشتی کج

بری وایت فعالیت ورزشی خود را ابتدا با فوتبال آغاز نمود و بسیار این رشته ورزشی را دوست می داشت، ولی به خاطر اینکه پایش مصدوم گردید، قصد نمود که این رشته را رها کند.

بری وایت یک روز با یکی از دوستان خود برای مشاهده مسابقه‌های کشتی کج راهی سالن می‌شوند. زمانی که به سالن می‌رسند شور و هیجان زیادی در سالن ایجاد می‌شود، که همین سبب می‌شود وی به این حرفه روی آورد.

علت مرگ بری وایت قهرمان کشتی کج مشخص شد +بیوگرافی

او با حاضر شدن در مدرسه کشتی کج مرحله‌ها و فنون اولیه را در آمریکا سپری کرد. پس از آن به طور جدی در سال ۲۰۰۹ هنگامی که ۲۲ ساله بود پا به این حرفه نهاد و با کمپانی اف سی دبلیو قراردادی را امضا نمود و توانست در این حرفه بسیار موفق شود و خوش بدخشد و همچنین هواداران بسیاری کسب کند.

همچنین ببینید

بیماری ستاره همسر بیژن مرتضوی مشخص شد جزئیات عمل مغز باز

بیوگرافی ستین خواننده و همسرش +سرنوشت عجیب و عکس

بری وایت تا سال ۲۰۱۷ کشتی کج را دنبال نمود و در پایان قصد نمود، که همواره این حرفه را کنار بگذارد.

دلیل فوت

بری وایت روز قبل به خاطر سکته قلبی در خانه خود در حالی که ۳۶ سال سن داشت دار فانی را وداع گفت.

علت مرگ بری وایت قهرمان کشتی کج مشخص شد +بیوگرافی

فوت این چهره سبب شد، که سر و صدای بسیاری در ورزش کشتی کج ایجاد شود لذا بیان می‌شود به خاطر یکی از ضربه‌هایی که پیش از این به ایشان زده شده بود، باعث حمله قلبی شده ، ولی بری وایت مدت هاست که این ورزش را رها کرده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در این عرصه را نداشته است، ولی مادر ایشان اعتقاد دارد عوارض بیماری کرونا سبب شده که پسر وی به مرگ نزدیک شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا