خبر جدید

علت مرگ و فوت ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی مشخص شد

ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی با ۳۹ سال سن به خاطر داشتن تومور مغزی وطی یک عمل جراحی مغز باز چشم از جهان فرو بست و درگذشت.

علت مرگ و فوت ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی

ستاره سعیدی مدتی قبل طی عمل جراحی مغز باز پزشک‌ها به بیژن مرتضوی افزوده بودند که پس از ۵ روز هوشیاری خود را به دست می‌آورد، ولی ۱۵ روز که در کما به سر می‌برد هوشیاریش را به دست نیاوردو هر روز حال وی بدتر می‌شد، تا اینکه در تاریخ دهم شهریور ماه سال جاری درگذشت.

علت مرگ و فوت ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی چه بود

عکس العمل معین خواننده

اخبار فوت همسر بیژن مرتضوی را معین یکی از خوانندگان لس آنجلسی در آمریکا در فضای مجازی منتشر کرد و به بیژن مرتضوی افزود:

اخبار فوت همسر مهربان شما برای تمامی ما خیلی دشوار بود. هیچ گونه جمله‌ای برای تسلیت نمی‌توانم بیان کنم. متحمل شدن این مصیبت برای تمامی ما که ایشان را می‌شناختیم دشوار و دردآور می‌باشد و این را خوب می‌دانم که هیچ داغی بدتر از داغ همسر نمی‌تواند برای یک مرد باشد و تحملش بسیار دشوار می‌باشد.

جزئیات دلیل فوت همسر بیژن مرتضوی

پیش از اینکه ستاره سعیدی راهی اتاق عمل شود عکس‌ها و فیلم‌هایی از لحظات خداحافظی وی با بیژن مرتضوی در شبکه‌های اجتماعی انتشار گردید و این چهره از مردم درخواست کرد که برای سلامتی همسرش دعا نمایند.

علت مرگ و فوت ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی چه بود

پس از عمل جراحی، ستاره سعیدی را به بخش مراقبت‌های ویژه در آی سی یو بردند و هر روز حالش وخیم‌تر می‌شد.
بیژن مرتضوی بسیار به دکترها افزوده بود که احتمال دارد که همسر وی فوت نماید به خاطر اینکه هر روز حالش وخیم‌تر می‌شد و هوشیاری خود را کم کم از دست می‌داد.

همچنین ببینید

بیماری ستاره همسر بیژن مرتضوی مشخص شد از کما تا اغما

بیوگرافی ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی + اختلاف سنی و عکس

ستاره سعیدی تومور مغزی خوش خیم داشت و پزشکان امیدوار بودند که وی خوب می‌شود. بعضی از کاربران شبکه‌های اجتماعی ادعا دارند که عمل جراحی مغز وی به خوبی صورت نگرفته است.

بیژن مرتضوی هم اخیرا خبر داده بود که از پروفسور سمیعی خواسته است که همسرش را جراحی نماید، ولی وی به خاطر اینکه وقت نداشته نوبت جراحی را به چند ماه بعد موکول کرده است، که فرصت ستاره سعیدی برای آن وقت بسیار کم بود و برای همیشه رفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا