خبر ورزشی

علت نه گفتن سید جلال حسینی به کارلوس کی روش به تیم ملی فوتبال چیست

سید جلال حسینی به کارلوس کی روش نه می گوید طبق خبرهای رسیده شده سید جلال حسینی به کی روش برای حضورش در تیم ملی فوتبال کشورمان جواب رد میدهد.

سید جلال حسینی به کارلوس کی روش نه می گوید

سید جلال حسینی به کارلوس کی روش نه می گوید

سید جلال حسینی دست رد بر سینه کارلوس کی روش برای دعوت به اردوی تیم ملی فوتبال کشور برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر می دهد در این گفتگو با ل کشورمان در تمرین های تیم ملی با کارلوس کی‌روش هم صحبت می شوند و بازیکنان ملاقات کرده و با آنها صحبت هایی می کنند.

سید جلال حسینی به کارلوس کی روش نه می گوید

گفته شده که روز پیش کارلوس کی روش در تماس تلفنی که با سیدجلال حسینی داشته است از او دعوت می‌کند که در اردوی تیم ملی کشورمان حاضر شود. تا شاید روحیه ملی‌پوشان کشور بالا رود در تماس برقرار شده با سیدجلال حسینی ضمن قدردانی و تشکر ای که از سرمربی تیم ملی کارلوس کی روش برای دعوت و او انجام داده و جواب رد کارلوس کی روش می دهند.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

ماجرای شماره تلفن مهدی ترابی ستاره تیم پرسپولیس در شبکه خبر چیست

واکنش علی دایی در اقدام ملی پوشان تیم ساحلی جنجال به پا کرد

فیلم تولد لاکچری علی کریمی در دبی و واکنش AFC به تولد علی کریمی

و در این گفتگوی تلفنی گفته فرصت این رو ندارم که به تمرینات تیم ملی فوتبال کشور ملحق شوم
این در حالی میباشد که کارلوس کی روش ۴ سال پیش در جام جهانی ۲۰۱۸ در زمانی که کاپیتان تیم ملی در اوج آمادگی خود در تیم پرسپولیس بود توسط کارلوس کی‌روش از تیم ملی خط خورد و با انتقادها و گلایه های زیادی رو به رشد سید جلال حسینی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل یکی از اعضای اصلی خط دفاع تیم ملی کشور بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا