بیوگرافی

علی زکریایی کیست بیوگرافی علی زکیایی مجری صداوسیما +عکس و سوابق

علی زکریایی کیست بیوگرافی

علی زکریایی مجری تلویزیونی و صداوسیما متولد ۱۱ آبان ۱۳۶۲ در تهران بوده و سالهاست در رادیو و تلویزیون به عنوان مجری فعالیت میکند و همیشه به علت اظهارات سیاسی و جنجالی مورد توجه قرار میگیرد و خبرساز میشود. او تهیه کننده رادیوی اینترنتی “رادیومون” است. وی در سال 1383 در حوزه علمیه سه نمایش را نوشته و کارگردانی کرده است و هر سه آن سال جایزه گرفته است.

علی زکریایی کیست بیوگرافی علی زکیایی مجری صداوسیما +عکس و سوابق

او درباره خانواده اش میگوید :خانواده ما نه می توانستی مذهبی باشی و نه قرتی؛ فقط باید فردین می شدی ! یعنی پدرم اعتقاد داشت که همه زن های عالم، مادرم هستند و همه دختران دنیا هم خواهرم. اگر شما در یک خانواده مذهبی بزرگ شده باشید، شاید این مسائل برایتان غریب باشد ولی من برای اولین نمازی که در خانه خودمان خواندم، مسخره شدم. پدرم هم داشت مرا می برد خارج. برای همین، شناسنامه ام را با چسب برق چسباندم به سقف کمد تا پیدایش نکند.

سوابق

زکریایی در همایش حمایت از حجاب و دختران انقلاب، با سخنرانی توهین‌آمیز خود نسبت به کسانی که حجاب را رعایت نمی‌کنند، آنان را مانند یک حیوان خطاب کرد.

علی زکریایی کیست بیوگرافی علی زکیایی مجری صداوسیما +عکس و سوابق

علی زکریایی همچنین در این همایش که با هدف تبلیغ حجاب برگزار شده بود در بخش دیگری از صحبت‌هایش به بیان کلماتی آلوده به طعنه‌های جنسی پرداخت. عجیب‌تر آن است که واکنش زنان شرکت‌کننده در این همایش در مقابل توهین‌هایی که زکریایی به هم‌جنس و هم‌نوع آنان می‌کرد، خنده و تشویق بود

این برنامه به تهیه‌کنندگی فراز صباحی و سردبیری حمید رضا همایونی تهیه شده و قرار است هر هفته روزهای شنبه تا دوشنبه ساعت 20:30 و تکرار آن روز بعد ساعت 13 در قاب شبکه افق سیما نقش ببندد.

علی زکریایی کیست بیوگرافی علی زکیایی مجری صداوسیما +عکس و سوابق

فراز صباحی تهیه‌کننده این برنامه درباره محورهای اصلی آن گفت: متاسفانه در کشور ما تصورات عجیبی در مورد کشورهای دیگر وجود دارد و بسیاری از مردم بر این باورند که مردم در دیگر کشورها شرایط بسیار مطلوبی دارند. محور برنامه ما بر همین است که به مردم با زبان طنز نشان دهیم که کشورهای دیگر جهان نیز مدینه فاضله نیستند و مردم آنجا نیز به نوعی با مشکلات دست و پنجه نرم نمی‌کنند. هدف اصلی برنامه ورود به موضوعات بین‌المللی است و اگر به موضوعات داخلی نیز بپردازیم از آن جنبه نگاه خواهیم کرد تا به حد وسع خود نگذاریم در رسانه‌های خارجی وارونه نمایی شود.

وی افزود: برای اجرای این برنامه تست‌های بسیاری گرفته شد و در نهایت آقای علی زکریایی انتخاب شدند زیرا هم از لحاظ اجرا و هم از لحاظ توانایی بازی از قابلیت‌های بسیار مناسبی برخوردار هستند. در برنامه علاوه بر مجری چهار بازیگر با چهره مرغ گونه حضور دارند و مجری باید توانایی بالایی در بازی با این افراد هم داشته باشد.
تهیه‌کننده برنامه «مرغ همسایه» تاکید کرد: برنامه به شکلی است که به شکلی تلاش می‌کند تا فضای شورای امنیت سازمان ملل را نشان دهد. آقای زکریایی مدیر جلسه شورای امنیت است و به فراخور موضوع افرادی که در اطراف او نشسته‌اند نماینده به قول معروف ابر قدرت‌هایی هستند که فکر می‌کنند تمام جهان در دست آنهاست.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا