خبر جدید

عمو حاجی کیست؟ کثیف ترین مرد ایران و جهان: جاذبه گردشگری درگذشت،فوت

عمو حاجی مردی که ۶۰ سال به حمام نرفت و زندگی عجیب و غریبش به پایان رسید عمو حاجی و زندگی خصوصی و شخصی ایشان را در صفحه لردخت ببینید.

عمو حاجی مردی که ۶۰ سال به حمام نرفت و زندگی عجیب و غریبش درگذشت

عمو حاجی مردی که ۶۰ سال به حمام نرفت

عمو حاجی مردی که ۶۰ سال به حمام نرفت و زندگی عجیب و غریبش به پایان رسید عمو حاجی در اول آبان در ۹۲ سالگی از دنیا میرود. طبق گزارش‌های رسیده شده عموحاجی که در یکی از روستاهای دژگاه از توابع شهرستان فراشبند در استان فارس زندگی می کرده و بیشتر از از ۶۰ سال به حمام نرفته از دنیا میرود.

عمو حاجی مردی که ۶۰ سال به حمام نرفت و زندگی عجیب و غریبش درگذشت

او اعتقاد داشته است که تمیزی و تمیز بودن باعث می شود که بیمار شود عمو حاجی چهره اش شباهت زیادی به انسان های غارانشین داشت.و سن زیادی داشت حدود یک قرن سن داشت او هیچ گاه خوراکی های تازه و آب بهداشتی نمی خورد و غذاهای خود را با نیم پز کردن حیوانات مردار تهیه میکرد.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

لسلی جردن کیست؟ علت فوت و درگذشت بازیگر هالیوود سینما آمریکایی+ عکسمنوچهر صادق پور بازیگر قدیمی سینما درگذشت + بیوگرافی و همسر

جایی که این پیرمرد زندگی می کرد هیچ گونه بهداشتی وجود نداشت و شباهتی به زندگی عامیانه مردم نمی داشت محل زندگی اش به محلی برای جمع شدن سگ ها و چهارپایان تبدیل شده بود.

عمو حاجی مردی که ۶۰ سال به حمام نرفت و زندگی عجیب و غریبش درگذشت
گروهی چگونه غذای تازه و بهداشتی نمیخواست به طوری که اگر به زور به او آب بهداشتی میدادن واکنش منفی از خود نشان میداد و به شدت ناراحت می شد برای حیوانات مرده و گندیده از خوشمزه ترین غذا ها بودند.اما هیچ کس نمی دانست که چرا او این مدل زندگی را برای خودش انتخاب کرده و از مردم بیزار و گریزان بود با تمام این ها دهای مختلف و همچنین مردم تلاش می‌کردند که به او کمک بدهند و نوع زندگی اش را تغییر دهند اما اون خودش این مدل زندگی کردن را بیشتر ترجیح می‌داد.
عمو حاجی مردی که ۶۰ سال به حمام نرفت و زندگی عجیب و غریبش درگذشت
هیجان آزار به کسی نمی رساند اما عده ای که او را نمی‌شناختند خبر نداشتن به خاطر عدم بهداشت و نوع زندگی را مورد آزار و اذیت قرار می دادند. اما مردم روستای خودش برای و احترام خاص قائل می‌شدند.همچنین بچه های روستای به او کمک می کردند تنها چیزی که برای مردم خیلی مهم و جالب بود این بود که با توجه به اینکه از آب و غذایی بهداشتی استفاده نمی کرد، هیچ گاه دچار بیماری نمی شد در یکی از سالها یک گروه پزشکی از آزمایش‌های مختلف گرفتن علیرغم معاینات و آزمایشات انجام شده نیز نوع بیماری پیدا نکردند.عمو حاجی مردی که ۶۰ سال به حمام نرفت و زندگی عجیب و غریبش درگذشت

این عوامل و مدل زندگی هم حاجی باعث شده بود که خود یکی از جاذبه های گردشگری شهرستان بشود و سرانجام در اول آبان ماه در سن ۹۴ سالگی گفت و رمز و رازهای زندگی اش را با خود از این دنیا برد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا