خبر جدید

عکس/ واکنش هاشمیه متقیان به اغتشاشات که پس از مرگ مهسا امینی

عکس/ واکنش هاشمیه متقیان به اغتشاشات که پس از مرگ مهسا امینی،در پی واکنش هایی از هنرمندان و ورزشکاران به وجو آمد خانم هاشمیه متقیان هم در پیج اینستاگرامش گفت  آنفالو بشوم  بهتر از اینمی باشد که به اغتشاشات اخیر دامن بزنمرا در این صفحه مشاهده فرمایید.

عکس/ واکنش هاشمیه متقیان به اغتشاشات

عکس/ واکنش هاشمیه متقیان به اغتشاشات

واکنش هاشمی متقیان به اغتشاشات که پس از مرگ مهسا امینی رخ داده است

خانم فاطمه هاشمیه متقیان ملی پوش پرتاب دیسک و نیزه کشورمان در مصاحبه‌ای که نسبت به این اغتشاشات که بعد از مرگ محسن امینی رخ داده است چنین می گوید آنفالو بشوند بهتر از این است که به این اغتشاشات دامن بزنم

عکس/ واکنش هاشمیه متقیان به اغتشاشات

هاشمیه متقیان قهرمان پارالمپیک کشور در مصاحبه ای که با یکی از خبرگزاری‌ها کرده چنین می گوید فتنه این است تجزیه طلبی فتنه بیش نیست و نباید تسلیم اغتشاشگران شد که به این موضوع دامن زده اند.

پیشنهاد میکنیم ببینید:

عکس/ واکنش محمدرضا گلزار به حوادث اخیر پس از مرگ مهسا امینی

واکنش پژمان جمشیدی در مورد مرگ مهسا امینی

واکنش نوید محمدزاده در مورد مرگ مهسا امینی (ژینا)

او می‌گوید اگر من آنفالو بشوم خیلی بهتر از آن است که به این اغتشاشات دامن بزنم خانم هاشمیه متقیان رکورد دار ورزش پارالمپیک کشورمان در پرتاب نیزه جهان می باشد.

خانم هاشمیه متقیان یکی از ورزشکاران دو میدانی کشور می باشد که در رشته پرتاب دیسک و پرتاب نیزه مدال آور می باشد در مسابقات پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو بعد از شکست رکورد جهان توانست مدال طلای رشته پرتاب نیزه را از آن خودش بکند اولین مدال طلای رشته دوو میدانی پارالمپیک بانوان ایران را برای کشور به ارمغان آورده است.

بیوگرافی

خانم متقیان در یکم خرداد ماه سال ۱۳۶۵ در خوزستان به دنیا می آید از یک سالگی از ناحیه دو پا فلج میشود اما از پا نمی نشیند اواین چنین می‌گوید که از خمیر ورز دادن نان های خانگی به والیبال نشسته رسیده است و اما هم اکنون به کردار پرتاب دیسک و نیزه در جهان می باشد.

هاشمیه متقیان در روستای ملاشیه که در جنوبی‌ترین نقطه غربی اهواز قرار دارد به دنیا می آید پدر خانم متقیان جوشکار و مادرشان خانه دار می باشد.

علت معلولیت

علت معلولیت خانم متقیان تزریق واکسن فلج اطفال در یک سالگی می باشد که زمانی که او سرما خورده بوده و تب داشت به اصرار مادر واکسن را دریافت می کند و این باعث می شود که خانوم متقیان بعد از تزریق واکسن شرایطش برتر بشود و توانایی راه رفتن را از دست بدهد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا