بیوگرافی

فائزه شریف کیست؟ بیوگرافی و فیلم ازدواج فائزه شریف با پیرمرد فیلیپینی

فائزه شریف کیست؟

در بیوگرافی فائزه شریف امده است که او مدل ۳۵ ساله اهل خیابان ستارخان تهران است که چند سال پیش از ایران به خارج رفت و ساکن فیلیپین شده است.

فائزه شریف کیست؟ بیوگرافی و فیلم ازدواج فائزه شریف با پیرمرد فیلیپینی

بیوگرافی فائزه شریف

در اخبار منتشر شده گفته شده که او اخیرا با پیرمردی 78 ساله به نام لانچپد ازدواج کرده است پیرمردی که ثروتمند بوده و مشهور فیلیپینی است و اخیرا جشن عروسی مجلل خود را منتشر کرده است.

در ادامه بیوگرافی او امده است بخشی از دوران کودکی خود را در محله ستارخان تهران و سپس کرج گذراند، اما برای تکمیل تحصیلات متوسطه به محله ستارخان بازگشت. دوران دبیرستان را در مدرسه سلیمی جهرمی به پایان رساند. او همچنان در حال ادامه تحصیل است و دارای مدرک لیسانس بازرگانی است.

فائزه شریف کیست؟ بیوگرافی و فیلم ازدواج فائزه شریف با پیرمرد فیلیپینی

او که در یک شب خاص با او آشنا شد و پس از چند ماه آشنایی تصمیم به ازدواج گرفتند.

تکذیب خبر

برخی از رسانه ها ایرانی بودن او را تکذیب کرده اند و نوشتند: انتشار عکسی از یک دختر جوان در کنار مردی مسن، شایعه ایرانی بودن این دختر و ازدواج با مردی ۷۸ ساله را در شبکه های اجتماعی به راه انداخت که صحت ندارد.
در مورد این دختر نوشته اند که نامش قیضه شریف است و 35 سال سن دارد!! در حالی که این عکس ها دختری از مالزی است و ربطی به ایران ندارد و او ایرانی است.

خبر مشابه:  بیوگرافی زهره رمزی بازیگر 

اگر به این ویدیو دقت کرده باشید آهنگی از خوانندگان جدید در آن میکس شده است که صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و این خبر برای جلب توجه در ویدیو قرار داده شده است.

فائزه شریف کیست؟ بیوگرافی و فیلم ازدواج فائزه شریف با پیرمرد فیلیپینی فائزه شریف کیست؟ بیوگرافی و فیلم ازدواج فائزه شریف با پیرمرد فیلیپینی فائزه شریف کیست؟ بیوگرافی و فیلم ازدواج فائزه شریف با پیرمرد فیلیپینی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا