خبر جدید

آیا مدارس فردا یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲ تعطیل است؟ جزئیات آلودگی هوا

آخرین خبرها از تعطیل مدارس فردا یکشنبه 3 دی 1402 تهران ، کرج ، اصفهان ، مشهد ، قم و قزوین و تبریز و اراک و اهواز به علت آلودگی هوا را در اینجا بخوانید.

آیا مدارس فردا یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲ تعطیل است

فردا هیچ کدام از مدارس کشور به علت آلودگی هوا تعطیل نیست مگر اینکه به علت برودت هوا و سرما و بارش باران و برف مدارس برخی از شهرها تعطیل شود.به احتمال زیاد فردا مدارس ابتدایی اردبیل و تبریز به علت سرمای هوا تعطیل شود اما هنوز مشخص نیست و باید صبر کنید تا آخر شب خبر قطعی منتشر شود.

وضعیت آلودگی هوا در تهران

به گزارش لردخت از ایرنا: میانگین شاخص لحظه‌ای کیفیت هوای پایتخت هم اکنون با قرار گرفتن روی عدد ۱۳۳، وضعیت نارنجی (ناسالم برای گروه‌های حساس) را نشان می‌دهد.

بر اساس اطلاعات دریافتی از ایستگاه‌های سنجش کیفیت هوای تهران، هشت منطقه از جمله میدان فتح منطقه (۹)، شاد آباد منطقه (۱۸)، پیروزی منطقه (۱۳)، دانشگاه تربیت مدرس منطقه (۶)، شریف منطقه (۲)، وردآورد منطقه (۲۲) و همچنین شهرداری مناطق ۱۱و ۱۹ در وضعیت قرمز (آلوده برای همه افراد) قرار دارد.

در این وضعیت به کودکان، بیماران قلبی و ریوی و همچنین زنان باردار ساکن در این مناطق توصیه می‌شود از تردد در فضای باز خودداری کنند.

در ۲۴ ساعت گذشته نیز میانگین شاخص کیفیت هوای تهران روی عدد ۱۱۴ (آلوده برای گروه‌های گروه‌های حساس) قرار داشت.

شاخص آلودگی هوا در اصفهان

وضعیت هوای اصفهان به شرح زیر است:

سنجش کیفیت هوای اصفهان امروز در ساعت منتهی به ۱۱ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۴۶، در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

آیا مدارس فردا یکشنبه ۳ آذر ۱۴۰۲ تعطیل است؟ جزئیات آلودگی هوا

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های احمدآباد با شاخص ۱۵۶ ناسالم برای عموم (قرمز) و پروین با شاخص ۱۳۱، در وضعیت ناسالم (نارنجی) قرار دارد.

امروز بر اساس سامانه برخط کنترل کیفیت هوای سازمان حفاظت محیط زیست منطقه اصفهان، ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوا متعلق به شهرداری اصفهان در ایستگاه‌های انقلاب با شاخص ۱۶۰، پارک زمزم با شاخص ۱۵۷، دانشگاه صنعتی با شاخص ۱۵۲، رهنان با شاخص ۱۵۲، سپاهان‌شهر با شاخص ۱۶۲، فیض با شاخص ۱۶۰، کردآباد با شاخص ۱۵۹، در وضعیت ناسالم (قرمز) قرار دارد.

در همین راستا، دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های خیابان ۲۵ آبان با شاخص ۱۲۴، زینبیه با شاخص ۱۳۶، فرشادی با شاخص ۱۴۰، کاوه با شاخص ۱۴۴، میرزاطاهر با شاخص ۱۴۰ و ولدان با شاخص ۱۱۶ در موقعیت ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا