بیوگرافی

فواد محمدی کیست و ماجرای کشته شدن فوت و مرگ در کامیاران چیست + عکس

فواد محمدی کیست و بیوگرافی و علت و ماجرای مرگ و فوت در کامیاران چیست.

فواد محمدی کیست و ماجرای و علت فوت و مرگ در کامیاران چیست + عکس

فواد محمدی کیست

فواد محمدی کیست و ماجرای فوت و مرگ  عکس و خبر از فواد در شبکه های  فارسی زبان و ضدانقلابی مطرح شده است.فواد محمدی اهل کامیاران کردستان مرد جوان ۳۸ ساله می باشد که در تاریخ ۲۴ آبان 1401 ماه فوت میکند و رسانه های و شبکه های معاند نام ایشان را به عنوان یکی از کشته شده ها در آشوب ها و اغتشاشات عنوان می‌کردند.

فواد محمدی کیست و ماجرای و علت فوت و مرگ در کامیاران چیست + عکس

و رسانه های و شبکه های معاند نام ایشان را به عنوان یکی از کشته شده ها در آشوب ها و اغتشاشات عنوان می‌کردند. البته هنوز در شبکه و رسانه‌های رسمی کشورمان به این خبر واکنش نشان نداده است.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

یاسر کردی کیست ماجرای کشته شدن و فوت در خیابان ارومیه چیست

متین نصری کیست بیوگرافی متین نصری سنندج و جزئیات مرگ +عکس

در دو ماه اخیر وروزهای گذشته نام تعدادی از هم وطنمان و افراد  که به عنوان فوت شده در اعتراضات و آشوب ها و اغتشاشات در فضای مجازی منتشر میشود  که بعد از بررسی های رسانه های داخل کشور هر کدام از این افراد به دلایل مختلف جان خود را از دست داده بودند و فوت و مرگ آنها مربوط به اغتشاشات و اعتراضات ندانستند حالا باید ببینیم درباره مرگ فواد محمدی  اهل کامیار آیا واکنش نشان داده میشود یا خیر.

رییس کل دادگستری استان کردستان تاکید کرد: بنابر دستورالعمل صادر شده مامورین نظامی و انتظامی کامیاران در جریان اغتشاشات و حضور در سطح شهر به هیچ وجه سلاح جنگی همراه ندارند.

وی اوضاع کنونی شهرستان کامیاران را آرام توصیف کرد و افزود: از همان لحظه فوت این فرد در دادگستری شهرستان کامیاران پرونده قضایی تشکیل شده و تحقیقات تا روشن شدن این موضوع ادامه خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا