اخبار هنرمندان

فیلم توهین و حمله زشت مجری محمدرضا شهبازی به علی ضیا + زیر بته به عمل

(ویدئو) و فیلم ادبیات عجیب و مجری محمدرضا شهبازی به استوری علی ضیا و ادبیات و واکنش عجیب مجری برنامه در تلویزیون نسبت به استوری علی ضیا را ببینید.

(ویدئو) و فیلم ادبیات عجیب مجری محمدرضا شهبازی به استوری علی ضیا

ادبیات عجیب محمدرضا شهبازی به علی ضیا

طبق خبرهای منتشر شده در مورد نحوه ادبیات مجری برنامه که در تلویزیون نسبت به استوری علی ضیا واکنش نشان داده خبرساز شده است باید گفته شود این مدل بیان و طرز صحبت به هیچ وجه در تلویزیون جایز نمی باشد.

آقای مجری می گوید اگه جای اینا تو زندان نیست پس کیو بگیرند.اگر بخواهیم کسی را بگیریم باید حتماً بی پدر و مادر باشه و از زیربته به عمل آمده باشد.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

شعر علی ضیا مجری برای کیان پیرفلک به سبک سهراب سپهری

 فیلم جنجالی علی ضیا مجری در اینستاگرام دردسر ساز شد

علی ضیا در ۲۶ شهریور سال ۶۴ در کاشان به دنیا آمده است او در زمینه اجرا فعالیت دارد و لیسانس طراحی جامدات از دانشگاه آزاد کاشان را دارد و او از سن ۱۹ سالگی وارد عرصه هنر شده و در رادیو کار کرده است و در حال حاضر یکی از مجریان موفق تلویزیون می باشد.

فیلم توهین و حمله زشت مجری محمدرضا شهبازی به علی ضیا + زیر بته به عمل

علی ضیا در خانواده چهار نفره به دنیا آمده و بزرگ شده است مادر او خانم “شهره احدیث” نویسنده میباشد پدرش آقای سید حسین ضیا تاجر می باشد و او یک خواهر بزرگتر از خودش به نام شیما دارد.

علی ضیا کارش را با نویسندگی آغاز میکند او نوشته هایش را برای سردبیر رادیو می‌برد و با همکاری مادرش یک آیتم طنز چند قسمتی می نویسد بعد از دادن تست رسما در کار نویسندگی در رادیو فعالیتش را آغاز می‌کند.او با خواندن متن هایش در رادیو با لهجه شیرین کاشانی مورد توجه زیادی قرار می‌گیرد.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا