اخبار هنرمندان

فیلم ازدواج مجدد پژمان بازغی غوغا کرد +عکس و تصاویر

فیلم ازدواج مجدد پژمان بازغی غوغا کرد +عکس و تصاویر

عکس و فیلم ازدواج دوباره پژمان بازغی در شبکه‌های اجتماعی واکنش‌های بسیاری را به دنبال داشته است و بعضی از کاربران اعتقاد دارند این هنرپیشه نهایت بهره از شرایط شغلی مستان مهاجر را برده است و موفق شده در سینما و تلویزیون مطرح گردد و اکنون ایشان را طلاق داده و به دنبال دختر جوان رفته است.

اخبار ازدواج دوباره پژمان بازغی در فضای مجازی انتشار گردیده است و تصاویر مراسم ازدواج پژمان بازغی و همسر دوم ایشان در شبکه‌های اجتماعی پخش شده است و بیان می‌شود که همسر دوم پژمان بازغی اصفهانی می‌باشد.

آیا اخبار ازدواج دوباره پژمان بازغی حقیقت دارد؟

در واقع این عکس‌ها در رابطه با پشت صحنه یکی از فعالیت‌های پژمان بازغی است و اخبار ازدواج دوباره پژمان بازغی دروغی بیش نیست.

فیلم ازدواج مجدد پژمان بازغی غوغا کرد +عکس و تصاویر

پژمان بازغی هنرپیشه سینما و تلویزیون کشور ایران است، که به خاطر شهرت همواره در شبکه‌های اجتماعی خبرهای گوناگونی در رابطه با ایشان انتشار می‌شود و در فضای مجازی از شهرت ایشان سوء استفاده می‌کنند.

طلاق پژمان بازغی

از سال ۱۳۹۹ اخبار جدایی پژمان بازغی و همسر ایشان مستان مهاجر در مقطع گوناگونی دست به دست می‌شد، ولی هر مرتبه با کذب دو طرف از یادها می‌رفت.

همچنین ببینید

پشت پرده طلاق مستانه مهاجر و پژمان بازغی +فیلم مصاحبه

بیوگرافی مستانه مهاجر همسر اول پژمان بازغی +سرطان و طلاق و عکس

در پایان ماه‌های گذشته، اخبار جدایی این دو زوج هنرمند در میان اهالی هنر پخش شد و در پایان این دو با حذف همه‌ی تصاویر مشترکشان از شبکه‌های اجتماعی اخبار جدایی و طلاقشان را تایید نمودند، اما به طور جدی حرفی تا به حال نزده‌اند.

فیلم ازدواج مجدد پژمان بازغی غوغا کرد +عکس و تصاویر

خانم مستانه مهاجر در یک گفتگویی افزود:
من به پژمان بسیار علاقمند هستم، ولی بایستی بیان کنم که از اول به پژمان علاقه‌ای نداشتم ما نخستین مرتبه در یک جشنواره سینمایی همدیگر را دیدار کردیم.

دوستی مشترکی بین ما بود که ما را با یکدیگر آشنا کرد و این آشنایی پس از چندی در پایان در سال ۱۳۸۴ به ازدواج ختم شد. زمانی که من با ایشان آشنا شدم، آقای بازغی افزودند: شما تیزر تدوین می‌کنید؟

من نیز در پاسخ به این حرف افزودم: امیدوار هستم فیلم شما دست من نیفتد!

فیلم ازدواج مجدد پژمان بازغی غوغا کرد +عکس و تصاویر

عشق بعد از نفرت

بعد از آن ملاقات با خود افزودم من درست تصور می‌کردم که از پژمان بازغی خوشم نمی‌آید، در هر حال زمان سپری شد و ما مجدداً همدیگر را ملاقات کردیم من به ایشان علاقمند شدم و همچنین پژمان به من و در پایان قصد نمودیم با یکدیگر ازدواج کنیم.

سال ۱۳۹۹ هم شایعات به وجود آمد که پژمان بازغی از همسر خود مستانه مهاجر جدا شده است که پس از مدت‌ها مشخص شد دروغی بیش نیست.

دختر پژمان بازغی نفس در سال ۱۳۸۷ به دنیا آمده است. دختر من آزاد می‌باشد، هر رشته‌ای را که علاقه دارد را انتخاب کند، اما در کمال دانش و آگاهی دوست دارم دختر من دنیا دیده بشود و با کشورهای گوناگون دنیا آشنایی پیدا کند اگر علاقه داشت در سینما فعالیت کند، من هیچ گونه مخالفتی ندارم.

فیلم ازدواج مجدد پژمان بازغی غوغا کرد +عکس و تصاویر

پژمان بازغی هنرپیشه ایرانی در تاریخ مرداد ماه سال ۱۳۵۳ در تهران دیده به جهان گشوده است و در رشته مهندسی معدن درس خوانده است.

آقای بازغی اصلیتش اهل گیلان می‌باشد و با ایفای نقش در مجموعه پرمخاطب آژانس دوستی دیده شد.

ایشان در یک خانواده کم جمعیت به دنیا آمده و دوران بچگی و نوجوانی به دلیل شغل پدر خود در شهرهای گوناگون زندگی و بزرگ شده است.

پژمان بازغی زمانی از بچگی را در شهر تهران سپری کرده است و پس از آن با پیروزی انقلاب اسلامی خانواده‌اش به رشت سفر کرده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا