خبر جدید

پلیس و ماموران اسب سوار یگان ویژه در صادقیه تهران و نیروی امنیت را ببینید

فیلم ها و جزئیات مربوط به پلیس‌های اسب سوار یگان ویژه چیست ؟ نیروهای جدید نیروهای امنیت چه کسانی هستند.

پلیس‌های اسب سوار یگان ویژه چیست
پلیس‌های اسب سوار چیست

پلیس اسب سوار نیروهای تازه وارد شده نیروهای امنیتی یگان ویژه خبری میباشد که مورد توجه بعضی از رسانه های خارج از کشور شده است.برای آنها خیلی جالب است که نیروی انتظامی کشور ما از این ماموران اسب سوار استفاده میکنند.نیروهای امنیتی و انتظامی برای برقرار کردن نظم و آرامش در کشور سعی دارند که از نیروهای جدیدش استفاده می‌کند و در این زمان تصمیم گرفته از پلیس اسب سوار در سطح شهر استفاده میکند.
تصویرها و فیلمهای این ماموران اسب سوار را در اینجا مشاهده کنید.

برای این منظور که در روزهای گذشته آشوبگران و اغتشاشگران با کوکتل مولوتوف سلاح‌های سرد به مکان های عمومی و نظامی کشور خسارت زده اند.حالا نیروی انتظامی کوشش کرده است که با تجهیز کردن نیروهایش قصد دارد در مقابل آشوبگران با امکانات بیشتری حاضر میشوند.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

فیلم/ تیپ و پوشش جدید زنان پلیس یگان ویژه و ضد شورش با مانتو

نکته جالب این است که در کشور انگلیس از ماموران اسب سوار برای مراسمات تشریفاتی استفاده می‌شود. حالا برای مردم حضور این ماموران جالب میباشد.این ماموران برای حفظ امنیت و آسایش مردم کشور حاضر شده اند ماموران نشان داده اند که در مقابل آشوب و آشوبگران بسیار مقتدرانه عمل می‌کنند اما درمقابل مردم مهربان میباشند.آنها در مقابل نیروهای شورشی و آشوب و تروریست قاطعانه از کشور دفاع می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا