اخبار هنرمندان

فیلم باور نکردنی از رستوران رضا رشیدپور بی حجابی و برهنگی غوغا میکند

فیلمی از رستوران رضا رشیدپور منتشر شد که خانم هایی را نشان میدهد همگی بی حجاب هستند و باعث پلمب شدن این رستوران در کیش شده است.

فیلم باور نکردنی از رستوران رضا رشیدپور بی حجابی و برهنگی غوغا میکند

پیشتر رضا رشیدپور با انتشار عکس نوشته ای در اینستاگرام از پلمب شدن رستوران خود در کیش به علت عدم رعایت شئونات اسلامی خبر داد.

فیلمی از رستوران رضا رشیدپور

پیگیری‌ها حاکی است که علت اصلی پلمب رستوران رضا رشیدپور در جزیره کیش، برهنگی و بی‌حجابی شدید، رقص مختلط، پخش موسیقی‌های غیرمجاز و … بوده است.

به گزارش همشهری آنلاین، بیسیم چی نوشت: بر اساس این گزارش، مراجع نظارتی، مستندات کامل تخلفات رستوران رشیدپور را جمع‌آوری کرده‌اند و گفته می‌شود علاوه‌بر رقص و عدم رعایت شئونات اسلامی، تخلفات اعلام‌نشده‌ دیگری نیز در مستندات وجود دارد که تقدیم مراجع قضایی شده است!

یک منبع آگاه گفت که شهرت احتمالی رضا رشیدپور، مانع رسیدگی قضایی و برخورد محکم قانونی با تخلفات رستوران او نخواهد شد و به‌زودی قرار است این پرونده در دستگاه قضایی مورد رسیدگی جدی قرار گیرد.

برخورد جدی با بی حجابی در رستوران ها

حسین جلالی، نماینده مجلس َشورای اسلامی گفت:

قانون حجاب و عفاف سر جای خودش است و باید اجرا شود ولی پیش‌بینی بر این است که وضع بهتر از گذشته اجرا و فضای سلامت جامعه بهتر از گذشته خواهد شد.

به گزارش اسپادانا خبر، او در گفت و گو با همشهری ادامه داد:

روی همان اصل قانون حجاب و عفاف صحبت کردیم. وظیفه ما مجلسی‌ها نظارت بر اجرای قانون است. حالا مجری هرگونه صلاح دانست می‌تواند شیوه اجرای قانون را تغییر دهد ولی نیاز به قانونگذاری ندارد. ما می‌گوییم قانون حجاب و عفاف باید اجرا شود؛ از کاهش خدمات اجتماعی شروع می‌شود تا مسائل دیگر در حوزه‌های مختلف بنابراین مجری هرگونه صلاح دانست قانون را اجرا می‌کند. قانون تقریبا کامل شده است. 37دستگاه درخصوص حجاب و عفاف مسئولیت دارند و همه توجیه شده‌اند. طرح کاملا برای اجرا آماده شده است و به‌نظرم یک هفته‌ای است که طرح دارد اجرا می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا