خبر حوادث

فیلم| بررسی کشته شدن و مرگ آرنیکا قائم مقامی و نگین عبدالملکی اعتراضات

فیلم نگین عبدالملکی و آرنیکا قائم مقامی: کشته شدن در اعتراضات و تکذیب با شواهد و مدارک جزئیات تصاویر و بیوگرافی و جریان مرگش را در صفحه لر دخت ببینید.

فیلم نگین عبدالملکی و آرنیکا قائم مقامی: کشته شدن در اعتراضات

 نگین عبدالملکی و آرنیکا قائم مقامی

به گزارش گزارش های رسیده شده؛ فیلمی از بررسی علت مرگ نگین عبدالملکی و آرنیکا قائم در فضای مجازی و صداوسیما منتشر شده و خبر تکذیب کشته شدن این دو دختر نوجوان در اعتراضات با مدارک مستند و شواهد بازتاب گسترده ای در فضای مجازی و اینستاگرام داشته است.

در این فیلم و ویدیو که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است، صحبت ها و دوربین های بیمارستانی که این دو دختر نوجوان بستری شدن علت مرگ با شواهد نشانگر این می باشد ک این دو دختر در اعتراضات جان خود را از دست ندادند و نیز مصاحبه پدر آرنیکا قائم مقامی و صحبت های یکی از دوستان نگین عبدالملکی خبر کشته شدن این دختران را تکذیب کردند. در این روزهای پرالتهاب پروژه کشته سازی از سوی رسانه های معاند با هدف شعله ور نگه داشتن آتش اغتشاشات از این شبکه ها خبرهای دروغین برا جوسازی پخش می شود.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

فیلم کامل / علت دقیق مرگ سارینا اسماعیل زاده مشخص شد

ماجرای فوت عجیب و ناگهانی دانش‌آموز مدرسه‌ شعبان کرج: گفته پدرش اکبریان

اسرا پناهی کیست؟ افشاگری از علت مرگ دانش آموز مدرسه شاهد اردبیل + فیلم

 

نگین عبدالملکی کیست

نگین عبدالملکی نام کسی که چند روزیست به وسیله شبکه های ضد انقلاب فارسی زبان خارج از کشور نامش تکرار می‌شود شبکه ها که مدتی است فقط کارشان ادعا کردن و مرتب ساختن مرگ اشخاص با جریانات آشوب و اغتشاشات کشور می باشد. حالا مدعی شدند که این دختر جوان در اعتراضات ای که در همدان صورت گرفته است کشته شده است هنوز در مورد این که آیا اصلا این دختر جوان فوت کرده یا نکرده اطلاعات دقیقی در دست نمی باشد و نمی شود به گزارش خبرگزاری های ضد انقلاب و رسانه های معاند خارجی استناد کرد.فیلم نگین عبدالملکی و آرنیکا قائم مقامی: کشته شدن در اعتراضات
در هر صورت در این مدت نام های زیادی از این شبکه ها اعلام شده که مدعی شدن در این اعتراضات کشته شدند و به دنبال پیگیری های صدا و سیمای کشور و طبق مصاحبه هایی که با خانواده های آنها می کنند دلیل مرد چیز دیگری ثبت شده است. مثلاً سارینا اسماعیل زاده یا اسرا پناهی جز این افراد بودند که آنها اعلام کرده بودند در اعتراضات به قتل رسیدند و یا کشته شدند اما در مصاحبه مادر سارینا اعلام کرده بود که دخترش در اعتراضات خود نکرده یا همچنین عموی اسرا پناهی که اعلام کرد بیماری مادرزادی داشته است حالا در مورد خانم عبدالملکی که دانشجوی مهندسی پزشکی در شهر همدان بوده است هم این ادعاها صورت گرفته است.

آرنیکا قائم مقامی کیست

آرنیکا قائم مقامی جزئیات و پیج اینستاگرام و همچنین مراسم تشییع‌ جنازه آرنیکا قائم مقامی را با ما ببینیم طبق گزارش های رسیده شده از برخی خبرگزاری ها دختر نوجوان ۱۷ ساله به نام آرنیکا قائم مقامی در روزهای گذشته در بیمارستان بستری بوده است، که در نهایت این دختر نوجوان جان خودش را از دست داده است حالا گفته شده که دلیل مرگ این دختر یعنی آرنیکا قائم‌مقامی ضربات جسم سخت به سرش بوده است در حال حاضر مشخص نشده است که چه گروهی و یا چه کسانی این دختر را مورد ضرب و شتم قرار داده اند حالا از رئیس محترم قوه قضاییه درخواست شده است که مصوب آن و بانیان این حادثه را پیدا کنند و آنها را به سزای اعمالشان برسانند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا