اخبار هنرمندان

فیلم حضور الیکا عبدالرزاقی در ورزشگاه و استادیوم فوتبال (جام جهانی)

فیلم منتشر شده از زوج هنری امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی در استادیوم جنجال به پا کرد.

خاطره جالب الیکا عبدالرزاقی استادیوم فوتبال

خاطره جالب الیکا عبدالرزاقی استادیوم فوتبال

خاطره جالب الیکا عبدالرزاقی از اولین حضورش در استادیوم فوتبال که مورد توجه کاربران فضای مجازی و مردم قرار گرفت.
الیکا عبدالرزاقی در ۱۸ مرداد سال ۵۸ در رامسر به دنیا می آید سال ۱۳۷۶ زمانی که ۱۸ سال سن داشت با ورود به دانشگاه به پیشنهاد و درخواست مادرش به کلاسهای بازیگری می رود او به کلاس های بازیگری استاد سمندریان رفته و آموزش بازیگری میبیند.

الیکا عبدالرزاقی با حضور در سریال قهوه تلخ توانست به شهرت زیادی دست پیدا کند روش های ورزشی دو و میدانی فعالیت زیادی دارد و با وجود با استعداد بودن در این رشته ورزشی به خاطر بازیگری از این ورزش دور شده و ورزش دوو میدانی را ترک کرده است عبدالرزاقی همسر امین زندگانی یکی از بازیگران سینما و تلویزیون کشورمان می باشد.
خاطره جالب الیکا عبدالرزاقی استادیوم فوتبال
رزاقی در مورد اولین حضور ای که در استادیوم فوتبال داشته چه می گوید که من در جام جهانی فوتبال رفتم.او می‌گوید من نمیدونم نمی دانستم که حضور در استادیوم انقدر می تواند روی من تاثیر بگذارد زمانی که وارد استادیوم شدن و با حضور پر شور حال و جمعیت زیاد مردم روبه رو شدن بغض کردم که چرا تا به حال من این حس را تجربه نکردم.
پیشنهاد میکنیم ببینید :
من ناراحت این موضوع شدم که چرا این حسی که پسرا تجربه کردن را تا بحال من تجربه نکردند و باید در سن چهل سالگی این را تجربه کنم و شاید میتوانستم قبل تر از آن این را تجربه می کردم.الیکا عبدالرزاقی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در گفتگو و اظهاراتی کنایه آمیز می گوید چرا من باید در سن ۴۰ سالگی لذت رفتن به استادیوم فوتبال را تجربه کنم؟!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا