اخبار هنرمندان

فیلم کامل حضور شهاب حسینی برای ترانه علیدوستی مقابل زندان اوین + واکنش

فیلم حضور شهاب حسینی بخاطر ترانه علیدوستی مقابل زندان اوین و عکس واکنش طبق گزارش‌های رسیده شده شهاب حسینی برای پیگیری وضع و دستگیری و بازداشت ترانه علیدوستی به زندان اوین رفته است.

فیلم شهاب حسینی مقابل زندان اوین بخاطر ترانه علیدوستی را ببینید

شهاب حسینی بخاطر ترانه علیدوستی جلوی زندان اوین

عکس ها و تصاویری از شهاب حسینی در مقابل زندان اوین در فضای مجازی منتشر شده است.طبق شنیده ها و گفته های شهاب حسینی بازیگر محبوب کشورمان برای بررسی و پیگیری وضعیت ترانه علیدوستی که در این اواخر به خاطر اتهام زنی و ناتوانی در ثابت کردن ادعاهای خودش بازداشت و دستگیر شده و به زندان اوین منتقل گشته است.

در اوایل ماه مهر بود که شهاب حسینی با منتشر کردن یک پست در صفحه اینستاگرامش خبر از جمع آوری بیلبورد های تبلیغاتیش را می دهد دلیل این کار را اظهار نظر هایش دانسته است.

فیلم شهاب حسینی مقابل زندان اوین بخاطر ترانه علیدوستی را ببینید

بعد از این اتفاق بعضی از مسئولان خانه سینما ادعا کردند که به خاطر ممنوع الخروج بودن، شهاب حسینی نمی‌تواند در جشنواره های خارجی حضور پیدا کند.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

شهاب حسینی از داغ کیان پیرفلک به قرآن پناه برد

بیوگرافی ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی

واکنش نیکی کریمی  به زندانی کردن  ترانه علیدوستی

در حال حاضر شهاب حسینی با منتشر کردن متنی از ترانه علیدوستی حمایت کرده از و درخواست کرده که ترانه علیدوستی را آزاد کنند شهاب حسینی در این متن چنین نوشته است.

فیلم شهاب حسینی مقابل زندان اوین بخاطر ترانه علیدوستی را ببینید + عکس
ترانه علیدوستی یکی از بازیگران و هنرمندان ارزشمند با اخلاق وخلاق و دغدغه‌مند سینمای ایران می باشد یکی از عشاق این وطن است به گواه شناختی که در چند همکاری از ایشان دارم.به جای برخوردهای قهرآمیز با او شنونده دغدغه های این هنرمند متعهد و مردمی باشید او را آزاد کرده و با آغوش فرزند خردسالش بازگردانید.

فیلم شهاب حسینی مقابل زندان اوین بخاطر ترانه علیدوستی را ببینید

سید شهاب حسینی در ۱۴ بهمن سال ۵۲ در تهران به دنیا آمده است در رشته روانشناسی در دانشگاه تهران تحصیلاتش را نیمه کاره و به قصد مهاجرت به کانادا رو رها کرد.شهاب حسینی در سال ۱۳۷۴ ازدواج میکند و دوفرزند پسر دارد محمد امین در زمستان سال ۸۲ و فرزند دوم امیرعلی در تابستان سال ۹۰ به دنیا آمده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا