اخبار هنرمندان

فیلم درگذشت شهاب حسینی فیلم مرگ و سقوط شهاب حسینی از هواپیما

فیلم سقوط شهاب حسینی از هواپیما شهاب حسینی درگذشت.

فیلم سقوط شهاب حسینی از هواپیما شهاب حسینی درگذشت

شهاب حسینی درگذشت

در بعضی از سایت ها و رسانه های زرد خبر منتشر شده که که در آن اینگونه آمده شهاب حسینی از هواپیما سقوط میکند این در حالی می باشد که منظور از این خبر بازی او در سریال شوق پرواز می باشد که در نقش عباس بابایی نقش آفرینی می کند.

در فیلم شوق پرواز شهاب حسینی که در نقش عباس بابایی بازی می کند با هواپیما سقوط می کند.سید شهاب الدین حسینی تنکابنی در سال ۱۳۵۲ در تهران متولد میشود اولین بچه خانواده از و دارای یک برادر و دو خواهر می باشد.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

شهاب حسینی از داغ کیان پیرفلک به قرآن پناه برد

کنایه سنگین همسر سابق شهاب حسینی به زن جدیدش

پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی و ماجرای طلاق

همسر دوم شهاب حسینی کیست؟ کدام بازیگر است؟

شهاب حسینی در رشته روانشناسی تحصیلاتش را در دانشگاه تهران ناتمام رها می کند و به قصد مهاجرت به کانادا این اقدام را انجام میدهد.

فیلم سقوط شهاب حسینی از هواپیما شهاب حسینی درگذشت

شهاب حسینی فعالیت هنری خودش را با تئاتر دانشجویی و بعد از آن در گویندگی رادیو شروع می کنند و بعد از آن در برنامه‌ای با نام اکسیژن پاپ تلویزیون می گذارد برنامه های دیگر مانند پا بر پا سایه روشن به رنگ سبز و برخی دیگر از برنامه ها در نقش مجری حاضر شده است بعد از این ها در سریال پس از باران در سریال خانوادگی شروع به فعالیت می کند.
شهاب حسینی اهل تنکابن مازندران می باشد و یک برادر و دو خواهر دارد.برادرش که مهدی نام دارد در زمینه موسیقی فعالیت می کند پدر و سید فخرالدین حسینی است که دبیر آموزش و پرورش می باشد و در کنار آن به کار تالیف و ترجمه کتاب و رمان مشغول است چندین کتاب و رمان که ایشان آنها را ترجمه کرده است منتشر شده است.

پدر شهاب حسینی در بهمن ماه سال ۱۳۹۲ از دنیا میرود شاید برایتان جالب باشد که پدر شهاب حسینی بعد از فارغ التحصیلی اش به دانشکده خلبانی میرود اما در دوران قبل از انقلاب به خاطر سیاسی بودن اخراج میشود.برای آموزش و پرورش سیستان خدمت می کند و علاقه خاصی به هنر داشته است پدر شهاب حسینی شعر نیز می سروده است.او داستان مینوشته و گاهی فیلمنامه ترجمه می کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا