اخبار سینماخبر جدید

فیلم/ غزل شجاعی بازیگر در کیمیا و کشف حجاب + عکس و بیوگرافی

غزل شجاعی یکی از بازیگران سینما و تلویزیون ایران که در سریال کیمیا بزرگداشت کشف حجاب کرده است است جزئیات و تصاویر او را در سایت لردخت ببینید.

فیلم / غزل شجاعی بازیگر در کیمیا و کشف حجاب

غزل شجاعی کشف حجاب

غزل شجاعی که یکی از بازیگران مجموعه تلویزیونی کیمیا بود در صفحه اینستاگرام خودش تصاویری از خود به اشتراک گذاشت که بدون حجاب بود. غزل شجاعی در اقدامی که در آن تصاویر بدون حجاب خودش را به اشتراک گذاشته بود. از از عرصه بازیگری خداحافظی کرد، با وجود اینکه او سابقه زیادی در عرصه بازیگری نداشت و ما از دنیای بازیگری خداحافظی کرد.

غزل شجاعی یکی از بازیگران بود که در سال ۱۳۷۳ در تهران به دنیا آمده بود او در رشته بازیگری استعداد داشت و در نمایش هایی مانند آوازهای عاشقانه یک درنا،کله پوک ها، وقت ناهار،آوای بازگشتگان، فیلم کوتاه زرد پاییزیف سریال کیمیا ،ماجرای عجیب سگی در شب بود که غزل شجاعی در آنها حضور داشته است غزل شجاعی که از کاندیدای بازیگری در بیست و هفتمین دوره جشنواره تئاتر فجر برای حضور در نمایش آوازهای عاشقانه یک دنیا شده بود.

فیلم / غزل شجاعی بازیگر در کیمیا و کشف حجاب

غزل شجاعی با نقش آفرینی در نقش ایرینا بازیگران مجموعه اضافه شد. کاراکتری جذاب را در این سریال برای خود ساخت که مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت. غزل شجاعی در مصاحبه‌ای چنین گفت که رشته بازیگری را بسیار دوست دارم و همیشه به دنبال آن خواهم رفت و پیگیر بازیگری هستم.

همچنین بیشتر بدانید :

فیلم کشف حجاب جنجالی و اعتراضی همسر برزو ارجمند حمایت از اغتشاشات +بیوگرافی پارمیس زندفیلم جنجالی کشف حجاب بهار ارجمند بازیگر + سوابق

برخی از فیلمها و سریالهایی که غزل شجاعی در آن حضور داشته است را با هم بشناسیم فیلم سیارک فیلم مجبورین در سال ۱۳۹۷ سریال ۸۷ متر در سال ۱۳۹۶ فیلم تا فردا در سال ۱۳۹۹ و سریال مردم معمولی در سال ۱۳۹۹ از کارهایی است که غزل شجاعی در آن حضور داشته است.

فیلم / غزل شجاعی بازیگر در کیمیا و کشف حجاب

قسمت شجاعی توانست تندیس بهترین بازیگر زن برای حضور در فیلم کوتاه زرد پاییزی را در دوره پانزدهم جشنواره فیلم زوریخ و همچنین تندیس بهترین نقش خوان را در اولین دوره جشنواره نمایشنامه خوانی اردیبهشت را نصیب خود کند.

فیلم / غزل شجاعی بازیگر در کیمیا و کشف حجاب

غزل شجاعی سابقه حضور در سریال ۸۷ متر کاری به کارگردانی کیانوش عیاری را دارد او در کنار بازیگران برجسته همچون ابوالفضل پورعرب، فریبا کامران، علی دهکردی، مهران رجبی، هدی زین العابدین، دیبا زاهدی، ملیکا نصیری،محمد بحرانی ،نیما نوری زاده، سحر عبداللهی و الهه خادمی در سریال ۸۷ متر بازی کرده است او همچنین در سریال کیمیا کاری ساخته آقای جواد افشار نیز حضور داشته است.

فیلم / غزل شجاعی بازیگر در کیمیا و کشف حجاب

سریال کیمیا که بر اساس فیلمنامه‌ای که از آقای مسعود بهبهانی نیاز ساخته شده بود حضور داشت .داستان سریال کیمیا بر اساس زندگی یک زن جوان که مهراوه شریفی نیا نقش آن را بازی کرد .یعنی نقش کیمیا پارسا را در سه طول زمان قبل و بعد و حین انقلاب و در دوران جنگ و دفاع مقدس را بیان می کند و
از زندگی شخصی غزل شجاعی و متاهل بودن یا مجرد بودن اطلاعات دقیقی در دسترس نمی باشد.

فیلم / غزل شجاعی بازیگر در کیمیا و کشف حجاب

فیلم / غزل شجاعی بازیگر در کیمیا و کشف حجاب

فیلم / غزل شجاعی بازیگر در کیمیا و کشف حجاب

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا