خبر حوادث

فیلم قمه کشی پدر دانش آموز روی معلم در مدرسه کرج +جزئیات

کلیپی از دوربینن مداربسته در شبکه های اجتماعی منتشر شده مربوط به قمه کشی پدر دانش اموز کرجی در کمالشهر کرج است که مرد جوان چاقو به دست برای معلم چاقوکشی میکند هرچند که با پا درمیانی افراد حاضر در محل درگیری ختم به خیر شد اما همین که یک پدر به خودش اجازه میدهد که بر روی معلم چاقو بکشد از نکات عجیب و قابل تامل میباشد.

فیلم قمه کشی پدر دانش آموز روی معلم در مدرسه کرج +جزئیات

ضرب و شتم و کتک زدن معلم توسط اولیا دانش آموز از اتفاقاتی است که در هیچ قانون و فرهنگی نمیگنجد و باید هرچه سریعتر برخورد های لازم با این کردم صورت بگیر تا شان معلم پایین نیاید.

قمه کشی پدر دانش آموز روی معلم در مدرسه کرج

گفته میشود که این معلم دانش اموز خاطی را تنبیه کرده و دانش اموز به پدرش زنگ زده و او را به جان معلم انداخته است.

جایگاه معلم در قرآن

معلمی در قرآن به عنوان جلوه‏ای از قدرت لا یزال الهی، نخست ویژه ذات مقدس خداوند تبارک و تعالی دانسته شده است و در نخستین آیات قرآن که بر قلب مبارک پیغمبر اکرم (ص) نازل شد، به این هنر خداوند اشاره شده است: اقرا باسم ربک الذی خلق، خلق الانسان من علق، اقرأ و ربک الاکرم، الذی علم بالقلم، علم الانسان ما لم یعلم. (علق: 1ـ 5)خوان به نام پروردگارت که جهانیان را آفرید.

همچنین ببینید:

فیلم اولین توقیف خودرو در منزل به دلیل کشف حجاب

فیلم کامل لحظه ترور آیت الله عباسعلی سلیمانی امام جمعه بابلسر

انسان را از خون بسته سرشت بخوان ! و پروردگارت کریمترین است همان که آموخت با قلم، آموخت به انسان آنچه را که نمی دانست. در این آیات خداوند، خود را «معلم» می خواند و جالب این که معلم بودن خود را بعد از آفرینش پیچیده ترین و بهترین شاهکار خلقت، یعنی انسان آورده است. مقام معلم بودن را خدا، بعد از آفرینش قرارداد. نوعی انسانی را که هیچ نمی دانست، به وسیله قلم آموزش داد که این از اوج خلاقیت و هنر شگفت خداوند در امر آفرینش حکایت دارد.از این رو، می توان گفت که هنر شگفت معلمی از آن خداوند عالم است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا