خبر ورزشی

فیلم مبارزه شبانه دختران رزمی کار در رینگ MMA در شهریار

فیلم مبارزه شبانه دختران رزمی کار در رینگ MMA در شهریار آیا برای شما دیدن مبارزات MMA  دختران بر روی رینگ جالب است شاید شما هم دوست داشته باشید مبارزات شبانه این دختران را تماشا کنید را در این صفحه مشاهده کنید.

فیلم مبارزه شبانه دختران رزمی کار در رینگ MMA

فیلم مبارزه شبانه دختران رزمی کار در رینگ MMA

دختران رزمی کار و مسابقات رزمی که در رینگ به صورت مخفیانه بعد از غروب خورشید و شب هنگام در یک باغ در اطراف شهریار صورت میگیرد به نقل از گزارشات و خبرهای منتشر شده بعد از صدور اجازه نامه و مجوز برگزاری مسابقات ام ام ای در ایران خبرهای در فضای مجازی منتشر شده است.

 

که زنانی که در هر رشته در ایران فعالیت می کنند در اطراف شهریار در استان تهران برای خود به صورت شبانه و مخفیانه بدون آنکه شئونات اسلامی را رعایت کرده باشند این مسابقات را بر روی رینگ برگزار کردند گفته می شود که این مسابقات به موی تای شباهت بسیار زیادی دارد.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

بیوگرافی حسن یزدانی کشتی گیر و همسر و فرزنذانش

ماجرای سربازی علیرضا بیرانوند و فرار او از سربازی

اما در طول مبارزه مبارزان از فنون خاک نیز استفاده می کند که این قوانین در مسابقات ام ام ای صورت می گیرد حالا با منتشر شدن ویدیو هایی که در صفحه مجازی با حضور دختران بی حجاب و با شکل و شمایلی عجیب و غریب که با هم ترکیب شده با حرکت های موزون و جالبی برای ورود به رینگ دارند.

فیلم مبارزه شبانه دختران رزمی کار در رینگ MMA

باعث به وجود آمدن حواشی زیادی شدن که در این مورد شایان ذکر است حضور مردان در اطراف رینگ می باشد که شاهد مبارزات این خانم ها هستند شاید دوست داشته باشید این ویدیو را ببینید دیدن این فیلم برای شما امکان پذیر شده است و در فضای مجازی منتشر شد.

فیلم مبارزه شبانه دختران رزمی کار در رینگ MMA

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا