خبر جدید

فیلم وحشتناک و دلخراش لحظه کشته شدن حمیدرضا روحی جنازه و جسد حمیدرضا روحی

فیلم وحشتناک و دلخراش جنازه و جسد حمیدرضا روحی لحظه کشته شدن را ببینید.

فیلم وحشتناک و دلخراش جنازه و جسد حمیدرضا روحی لحظه کشته شدن

فیلم جنازه و جسد حمیدرضا روحی

فیلم و ویدیو هولناک از جسد و پیکر بی جان حمیدرضا روحی در لحظه کشته شدنش فیلم جنازه حمیدرضا روحی در لحظه کشته شدن نشان دهنده این است که گلوله به سینه این جوان اصابت کرده است.

 

ایشان در پروفایل های شخصی اش نوشته هایی در مورد حمایت از معترضان گذاشته بود.اما در برخی از تصاویر از حمیدرضا روحی سابقه حضور او در بسیج و فعالیت های جهادی نیز مشاهده شده است اما واقعیت این امر این است که او در آشوب ها و اغتشاشات کشته شده است.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

حمیدرضا روحی کیست بیوگرافی و اینستاگرام

فیلم حمیدرضا روحی در سوار بر موتور و مدل مجله پستیژ

سجاد قائمی پسر شیرازی کیست ماجرا کشته شدن در اغتشاشات

آرتین رحمانی کیست  کشته شدن و مرگ در ایذه عکس

سپهر اسماعیلی پسر اهل قزوین و کشته شدن در اغتشاشات

رسانه های رسمی کشور در مورد مرگ حمید رضا روحی گفتند اعتراض کنندگان با کلت او را به قتل رساندن و گلوله به سینه او اصابت کرده است.

فیلم وحشتناک و دلخراش جنازه و جسد حمیدرضا روحی لحظه کشته شدن

خبر مرگ و به قتل رساندن حمیدرضا روحی در میان آشوب هایی که در تهران برپا شده بود منتشر شد بعضی از منابع او را یکی از اعضای بسیج شناسایی کردند اما بعد از چند روز را جز اغتشاشگران نامیدند.در مورد پیگیری و بررسی پرونده محمدرضا رودکی که در سن ۱۸ سالگی به قتل رسید در محله شهر زیبا در تهران فعالیت پلیس آغاز شده است.

ویدیو و فیلم حمیدرضا روحی از کشته شدگان اغتشاشات و اعتراضات

در بررسی های اولیه در مورد اینکه محل سکونت حمیدرضا روحی محلی به نام شهر زیبا بوده است و او قبل از وقوع حادثه در حال رفتن به محلشان بوده است.اما به طور ناگهانی چند نفر به او حمله میکنند و با اسلحه به او شلیک می کند.پیکر بی جان و غرق در خون در پیاده رو می افتد گفته می شود برای پیدا کردن سرنخ های لازم پیگیری های مربوطه انجام شده است اما تاکنون هیچ چیزی به دست نیامده است بررسی پرونده حمیدرضا روحی در دادسرای جنایی تهران در حال رسیدگی و بررسی می باشد.

ویدیو و فیلم وایرال حمیدرضا روحی از کشته شدگان اغتشاشات در اینستاگرام

بعد از شناسایی کردن جوان مشخص میشود حمیدرضا روحی عضو بسیج بوده است این در حالی بوده است که او رابطه اش را با بسیج قطع میکند.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا