اخبار هنرمندانخبر جدید

عکس های جنجالی لحظه توقیف پاسپورت همایون شجریان و سحر دولتشاهی در فرودگاه امام خمینی

عکسی از لحظه ای که پاسپورت همایون شجریان و سحر دولتشاهی در فرودگاه توقیف شد ،طبق گزارش‌های رسیده شده از برخی خبرگزاری ها پاسپورت همایون شجریان و خانم سحر دولتشاهی در زمان ورود به فرودگاه ایران توقیف شد گفته میشود به دلیل حمایت از اعتراضات و حرف و حدیث هایی می باشد که در فضای مجازی در بین کاربران به خبر داغ تبدیل شده را در این صفحه مشاهده کنید.

عکس| لحظه توقیف پاسپورت همایون شجریان و سحر دولتشاهی در فرودگاه

لحظه توقیف پاسپورت همایون شجریان و سحر دولتشاهی

گفته می شود که همایون شجریان و سحر دولتشاهی از آشوبگران و معترضان در ایران حمایت کرده اند.
البته بنا به گفته های که شاهدان عینی وجود داشتند که دیده بودند پاسپورت همایون شجریان و سحر دولتشاهی را در فرودگاه امام خمینی رحمة الله علیه توقیف کردند.

عکس| لحظه توقیف پاسپورت همایون شجریان و سحر دولتشاهی در فرودگاه

بیوگرافی همایون شجریان

همایون شجریان یکی از خوانندگان برجسته موسیقی سنتی ایران و همچنین موسیقی تلفیقی می باشد او در کنار خوانندگی به کار نوازندگی و آهنگسازی مشغول می باشد .همایون شجریان در سی و یکم اردیبهشت اردیبهشت سال ۱۳۵۴ در تهران به دنیا می آید.

او همچنین در کنار خوانندگی ساز هایم مثل کمانچه و تنبک را نیز می نوازد و سال ۱۳۶۰ وارد عرصه هنری شده است او با خانم گیتا خوانساری ازدواج کرده و بعد از مدتی از وی جدا می شود و هم اکنون خانم سحر دولتشاهی که یکی از بازیگران سرشناس و مطرح کشورمان می باشد همسر ایشان می باشد.همایون شجریان زیر نظر استادان چون پدرش محمدرضا شجریان جمشید، محبی اردشیر کامکار ،ناصر فرهنگ فر،حمیدرضا نوربخش برای فعالیت های هنری اش آموزش دیده است.

پیشنهاد میکنیم ببینید :

علی دایی ممنوع التصویر میشود علت ممنوع تصویری؟ مهسا امینی

روز جهانی دختر در سال 2022 و 1401 کی است و چه روزی؟

بیوگرافی سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در ۱۶ مهر سال ۵۸ در تهران به دنیا می آید. یکی از بازیگران قهار و برجسته کشور می باشد که بیشتر از ۳۰ فیلم و سریال را بازی کرده است برای اولین بار در تئاتر نیمروز خواب آلود کاری به کارگردانی آیت نجفی حضور و عمل آورد و در سال ۸۴ اولین بازی در فیلم سینمایی اش را با فیلم چهارشنبه سوری کاری از اصغر فرهادی آغاز کرد.

عکس| لحظه توقیف پاسپورت همایون شجریان و سحر دولتشاهی در فرودگاه

او با کارگردانان معروف و سرشناسی همکاری کرده است و در سریال هایی مثل مسافران ۸۸ نابرده رنج ۱۳۹۰ کتابفروشی هدهد ۱۳۸۵ عالی‌جناب ۱۳۹۶ ساخت ایران ۲دو ۱۳۹۷ می خواهم زنده بمانم ۱۳۹۹ که تا سال 1۴۰۰ طول کشید بسیاری دیگر از فیلم ها و سریال های ایشان کار کرده اند.

سحردولتشاهی در رشته ادبیات نمایشی مدرک کارشناسی خود را دریافت کرده همچنین در رشته مترجمی زبان فرانسه نیز توانست مدرک کارشناسی را دریافت کند و از سال ۱۳۸۰ وارد عرصه هنر و بازیگری می شود سحر دولتشاهی در سال ۸۷ با رامبد جوان ازدواج می‌کند و بعد از چند سال این ازدواج به جدایی می رسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا