دانلود فیلم و سریال

فیلم کامل اکبر بابامرادی تجربه گر زندگی پس از زندگی ۲۵ فروردین ۱۴۰۲

اکبر بابامرادی تجربه گر زندگی پس از زندگی ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ درباره اتفاقات هولناکی که برایش رخ داده و به کما رفته است صحبت کرد.

فیلم کامل اکبر بابامرادی تجربه گر زندگی پس از زندگی ۲۵ فروردین ۱۴۰۲

اکبر بابامرادی مرگ را تجربه کرده است و حالا برای مخاطبان برنامه زندگی پس از زندگی درباره حوادث و جربیاتی که داشته است صحبت میکند.

فیلم کامل اکبر بابامرادی تجربه گر زندگی پس از زندگی

بحث مرگ و حالات قبل و بعد از مرگ، جزو پیچیده‌ترین مباحث دینی است و به رغم معارفی که از اهل بیت علیهم السلام در این زمینه به دست ما رسیده است، به جرأت می‌توان گفت که علمای ما قادر به پاسخ به خیلی از سوالات درباره جزئیات حالات مرگ و حیات پس از مرگ نیستند. حتی دقت بفرمائید که احادیثی که در این عرصه آمده نیز بدون کار اجتهادی قابل استفاده نیست چه رسد به تجارب شماری از مردم عادی که جدای تاملاتی که درباره منشأ آن وجود دارد، خطا و نسیان، طبیعت این تجارب است‌.

همچنین ببینید:

فیلم کامل باقر حسین زاده تجربه گر زندگی پس از زندگی

فیلم کامل راحله خمسه در زندگی پس از زندگی

در روایات ما بیان شده است که اولین چیزهایی که خلق شده اند، روح بود است که اولین روح، نیز روح پیامبر اکرم(ص)بود. وقتی این روح از این عالم خارج می شود، به هیچ وجه به زندگی باز نمی گردد. در خواب و مرگ، دریافت کامل روح صورت می گیرد. در مرگی که انتقال قطعی روح صورت گیرد، انسان هیچ اختیاری ندارد و انسان هیچ اراده ای برای بازگشت ندارد. تجربه های قبل از مرگ نیز نه خواب است و نه انتقال عالم به عالم است. خداوند متعال روح را از این بدن می گیرد و چنانچه عرض شد، صحنه هایی را از عالم غیب یا برزخ به این شخص نشان داده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا