اخبار هنرمندان

فیلم کامل توهین زشت گوگوش به ترک ها در کنسرت جنجال شد

توهین زشت گوگوش به ترک ها در کنسرت اش با اعتراض شدید مردم مواجه شده است این خواننده در کنسرت خود گفت یک نفر من را صدا زده و گفته وایسا باهات کار دادم و من گمان کردم به دنبال بلیط کنسرت است اما یکباره پرسید “گوگوش الان دلار چنده؟ ” سپس همه حاضران در سالن خندیدند و گوگوش گفت “ترک بود دیگه”

فیلم توهین زشت گوگوش به ترک ها در کنسرت

این اهانت زشت گوگوش باعث شده که بسیاری از ترک زبانان کشورمان عصبانی شده و به پیج اینستاگرام این خواننده حمله کنند و به شدت به او اعتراض کنند. حالا گوگوش مانده این ویدیو را چگونه جمع کند که از این بدتر در بین مردم ایران منفور واقع نشود.

گوگوش که خود را حام مردم ایران میداند با این جمله نشان داد جز ریاکاری چیزی در سر خود ندارد و توهین به هر قومی اهانت به ملت ایران است که این روزها شرایط بسیار سختی دارند .

از دست ندهید: حمله و فحاشی احلام به گوگوش آبرویش را برد

رقاصه گردی های گوگوش در کاباره های تهران و حضور در فیلم های نازل و مبتذل از گوگوش چهره ای در همین تیپ درست کرده بود تا این که با محمود قربانی کاباره دار تهرانی آشنا شد و با او ازدواج کرد.

فیلم کامل توهین زشت گوگوش به ترک ها در کنسرت جنجال شد

فائقه آتشین معروف به گوگوش مدت‌هاست به بیماری «پارکینسون» دچار است، حالا در مواجهه با این بیماری به مرحله‌ی جدیدی رسیده که تارهای صوتی این خواننده را نیز تحت تاثیر قرار داده است.

او تا به امروز هرگز حاضر به گفتگو درباره بیماری اش نشده است گوگوش خواننده 72 ساله ایرانی بوده که از سال 1357 تا کنون در امریکا مستقر شده است و گاه گاهی کنسرت هایی را برگزار میکند.

از دست ندهید: فیلم جنجال در کنسرت گوگوش در استرالیا با شعار خجالت بکش

گوگوش در سال 1354 با شوهر بهترین دوست خود پوری بنایی بنام بهروز وثوقی ازدواج کرد ازدواج دوم گوگوش با “بهروز وثوقی” در واقع برای رهایی از دست شوهر اولش بوده است. بنا بر این روایت، گوگوش برای رهایی از آن زندگی جهنمی، به این هنرپیشه معروف فیلمفارسی پناه برد که در دهه پنجاه در اوج شهرت قرار داشت و پای ثابت مهمانی های دربار بود. اما این زندگی یک سال دوام نیاورد و به طلاق دوم وی انجامید او در سال 56 با همایون مصداقی صاحب چند شرکت بیمه ازدواج کرد.

رسوایی گوگوش

گوگوش می‌گوید مسعود فردمنش خواننده ایرانی ساکن لس‌آنجلس در آن زمان جزو مسئولان فرودگاه مهرآباد بوده و او مانع از بازداشت گوگوش در بدو ورود به ایران شده است. اما یکی از بخش‌های مهم اظهارات او جایی است به نحوه ازدواج با مسعود کیمیایی در ایران و ماجرا‌های بعد از آن برمیگردد. گوگوش در گفتگو با هما سرشار می‌گوید بعد از ۲۱ سال سکوت یکی تهیه‌کنندگان سینما از او خواسته فیلمی با کارگردانی مسعود کیمیایی در ایران بازی کند.

او می‌گوید قرارداد این فیلم را بسته و پیشنهاد کنسرت در خارج از کشور را بعد از ۲۰ سال سکوت قبول کرده است. به گفته گوگوش دستمزد ۲ میلیون دلاری برای یک سال برگزاری کنسرت در سراسر جهان برای او در نظر گرفته شده بوده او به خاطر «مسعود کیمیایی» به عوامل برگزاری این کنسرت‌ها اعتماد کرده است.

هما سرشار در این گفتگو مدعی می‌شود که به گفته برخی، بازگشت گوگوش به ایران و برگزاری این کنسرت‌ها همگی با برنامه قبلی با برخی مقامات در ایران انجام شده بوده. گوگوش در واکنش به این اظهارنظر می‌گوید پشت پرده ماجرا را نمیدانسته، ولی احتمال می‌دهد که مسعود کیمیایی پشت پرده را می‌دانسته است.

گوگوش می‌گوید بعد از برگزاری چندین کنسرت و عدم پرداخت بدهی‌ها، به او اطلاع می‌دهند که به ایران برنگردد و در این زمان مسعود کیمیایی به همراه پولاد فرزندش از همسر اول کیمایی، بدون گوگوش از تورنتوی کانادا به ایران برمی‌گردند.

گوگوش در بخش دیگری از اظهاراتش نحوه آشنایی خود با مسعود کیمیایی را هم شرح داده و ادعای رابطه با کیمیایی در زمان ازدواج او با گیتی پاشایی مادر پولاد کیمیایی را رد کرده است. او می‌گوید درست در روزی با مسعود کیمیایی وارد رابطه شده که گیتی پاشایی به دلیل ابتلا به سرطان از دنیا رفته است.

فعالیت ها بعد از انقلاب

گوگوش بعد از ۲۱ سال خانه نشینی در ایران، در سال ۱۳۷۹ موفق به دریافت پاسپورت از اداره گذرنامه شد و همراه با همسرش، مسعود کیمیایی از ایران خارج شد. با خروج از ایران دوباره فعالیت هنری خود را شروع کرد. آلبوم زرتشت اولین کار فائقه بعد از انقلاب است. آهنگ‌های این آلبوم در ایران و صدای گوگوش در کانادا ضبط شد. بعد از آن به اجرای کنسرت‌های بازگشت پرداخت که با استقبال طرفدارانش رو به رو شد. گوگوش دو سال فعالیتی نداشت، این بار آواز خواندن او در سرزمینی بیگانه قدغن شده بود، اما در هفدهم سپتامبر سال ۲۰۰۵ با اجرای یک کنسرت با شکوه در سالن فروم لس انجلس دوباره فعالیتش را آغاز کرد. این شاه ماهی هنر ایران در سال ۱۳۸۳ آلبوم آخرین خبر و در سال ۱۳۸۵ آلبوم مانیفست را منتشر کرد.

سن واقعي خواننده كهنسال محل شك و شبهه هاي بسيار

يكي از پر ابهام ترين نقاط زندگي گوگوش زمان تولد اوست.بر اساس سند موجود در خبر، شناسنامه كوچك شده فائقه آتشين حكايت از آن دارد كه گوگوش متولد هجدهم بهمن ماه 1329 در تهران است.اطلاعات ثبت شده در شناسنامه فعلي گوگوش نشان مي دهد كامبيز پسر گوگوش و محمود قرباني كاباره دار معروف تهران در سال 1347 به دنيا آمده است ، با اين حساب حد اقل گوگوش هنگامي كه 17 سال بيشتر نداشته ازدواج كرده و باردار شده است كه بر اساس سند در اختيار باشگاه خبرنگاران اطلاعات موجود در شناسنامه گوگوش جعلي است.
در سند موجود نزد باشگاه خبرنگاران كه منتشر خواهد شد تاريخ تولد فائقه آتشين سال 1323 درج شده و اين به اين معني است كه گوگوش در حال حاضر 68 سال دارد نه 62 سال.
البته شايعات ديگري هم در خصوص تاريخ تولد او در سال 1319 مطرح است كه با توجه به سند باشگاه خبرنگاران همان سال تولد 1323 صحيح است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا