خبرهای ایران

فیلم کامل توهین پزشک مشهدی به یک خانم زن محجبه به دلیل چادر پوشیدن

فیلم کامل توهین پزشک مشهدی به یک خانم زن محجبه به دلیل چادر پوشیدن

کلیپ توهین پزشک مشهدی به یک خانم زن محجبه به دلیل چادر پوشیدن که جدا از هر نگرش های سیاسی کار بسیار بی شرمانه ای از سوی این پزشک سر میزند اینکه باید به هر اعتقادی احترام گ ذاشت اما این زشک در کمال بی ادبی و بی اخلاقی به خانم محجبه ای که برای طبابت نزد او امده توهین میکند و از طبابت وی خودداری میکند.

توهین پزشک مشهدی به یک خانم محجبه

این ویدیو که گفته میشود مربوط به شهرستان کاشمر است جنجال زیادی را در فضای مجازی به راه انداخته است.

گفته میشود بعد از پخش شدن این ویدیو مطب این پزشک پلمپ شده است و دیگر اجازه کار به این پزشک داده نمیشود.

ویدیو اهانت پزشک مشهدی به یک خانم محجه واکنش های زیادی را در پی داشته است و به آن واکنش نشان داده اند.

همچنبن ببینید:

حواشی کامل توهین رائفی پور به موسیقی و موسیقیدان ها

فیلم کامل توهین زشت گوگوش به ترک ها در کنسرت جنجال شد

توهین لیلی گلستان به شهناز تهرانی و پاسخ جالب شهناز تهرانی

کاربری نوشته: معلوم نیست داستان چی بوده وگرنه. پرسنل درمانی به این مسائل اهمیتی نمی دهند واقعا براشون درمان مهمه نه سیاست واین مد داستانها شاید. طوری با دکتر برخورد کردند که. باعث این رفتارش شده. ظاهرا از قبل برنامه ریزی داشتند که فیلم هم بگیرند. وابروشو ببرند. در مورد هزینه ها هم. کشور به سمتی رفته که دیگر. رحمی وجود ندارد چرا هزبنه های دیگر را مثال نمی زنید مسکن کرایه خونه. .معیشت وغیره. …خوب درمان هم یکی از اینهاست

کاربری دیگر در اینباره نوشت: اول از همه به دکتر چه ربطی داره که دخالت میکنه بین با حجاب و بی حجاب. مرتیکه تو داری با پول این مملکت که بهت دادن درس خوندی که مردم را مالجه و درمان کنی تو وامثال تو غلط مکنی که میگی مطبم شخصی دوست نداشته باشم پدرت یا خودت را معاینه نمیکنم. تف به غیرت نداشتت. حتما مملکت قانون نداره که بین دونفر بحثی بشه یک نفر دیگه بیاد حکم بده.

کاربری در حمایت از این خانم نوشته : بابا در کشور بیخ گوشمون ترکیه همه با هر تفکری دارن کنار هم زندگی میکنن مسلم هست مسیحی هست بی دین هم هست . دین اکتسابیه نه اجبار .دین یک عقیده هست چرا ما همه چیزو میخواهیم با اجبار و زور بهم تحمیل کنیم .نتیجش همینه نفرت کینه نسبت به هم .اخه حجاب اجباری چه فایده .بهشت زوری چه فایده .چرا نمیتونیم به تفکرات عقاید هم احترام بزاریم که اینتوری از هم متنفر نباشیم و شاهد این رفتارها و این صحنه ها از هر دو طرف نباشیم .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا